Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Hoşgeldin Kolcu

Armağan ŞEN

Armağan ŞEN

28.11.2019 / 10:53
  • 28.11.2019 / 10:53
  • 1570 KEZ OKUNDU

Kısa bir süre önce Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Murat Kolcu'nun nasıl bir müdür olacağı merak konusu olmuştu. Daha tam olarak görevine başlamadan Aksaray'da daha önce görev yapması Kolcu'nun yapacağı işler merak uyandırmaya başlamıştı.

Protokol arasında nasıl bir tavır izleyeceği, bazı kamu müdürleri gibi İktidarın Müdürü mü? olacak sorusu dilden dile dolaşırken, tüm bu ve buna benzer meraklı sorulara kısa sürede yaptığı çalışmalar ile cevap verdi Emniyet Müdürü Kolcu...

 
Her platformda güler yüzlülüğü, babacan tavrı 7'den 70'e herkesin takdirini ve beğenisini toplamaya başladı.
Toplumun her görüşüne saygı duyan, özellikle çocuklara karşı sevecenliği ile dikkat çeken katıldığı her programda çocuklara ayrı bir vakit ayıran Emniyet Müdürü Kolcu'nun bu tavrıda halk tarafından memnuniyet ile karşılanmaya devam ediyor.

İki gündür siyasi partileri ziyaret eden Kolcu, Devletin Müdürü olduğunu da açıkça gösteriyor. Hani bazı müdürler gibi "İktidarın Değil-Devletin Müdürü" olarak görev yapması da takdire şayan bir başka görüntü.

Halkın arasında zaman zaman yer alması, vatandaşı da memnun ediyor bir nebze. Halkın 7'den - 70'e herkesin  ve her siyasi düşüncesi ne olursa olsun herkesin sevgisini kazanmak her babayiğide nasip olmaz. 

Daha önce Vali Ali Mantı'nın halk tarafından sevilmesi ve halkın içinde yer alması şehre olumlu katkılar olacağı açıkça ortada iken, bir de halkın evladı Emniyet Müdürü Murat Kolcu'nun da sevilmesi Aksaray'ın birlik ve beraberlikte kenetlenmek, huzur ve güvenin ise en önde ilerlediği şehir olacak sinyalini şimdiden veriyor.

Halkın içinde yer alan, fırsat bulduğu her an halk ile birlikte vakit geçirmeye çalışan Vali Ali Mantı’nın yanına bir de İl Emniyet Müdürü Murat Kolcu'da katıldı. 

Millet ile Devlet buluşurken, Millet'in de yüzü güler, Devlet'inde...

Hoşgeldin Kolcu.... 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon Albatros Global tedarikçi portalı