Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Yollarda Son Durum

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Yollarda Son Durum
ReklamReklam ReklamReklam
  • 08.02.2020 / 00:01
  • 693 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da akşam saatlerinde başlayan ve etkisini sürdürerek devam eden kar yağışı olumsuzlukları da beraberinde getirdi.


00:00 itibariyle Aksaray’da; yetkililer kış lastikleri bulunmayan araçların kesinlikle trafiğe çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunurken, yol durumları hakkında da bilgiler verdiler.
Aksaray'da gece saatlerinde başlayan kar yağışı ve bazı bölgelerde tipi nedeniyle sürücüler yollarda zor anlar yaşadı. Birçok aracın ilerlemekte güçlük çektiği yollarda son durum ise şu şekilde;


Karayollarında ve Şehir içi Trafik'te Son Durum!!!


Aksaray-Nevşehir karayolu; Aksaray istikametinden Nevşehir istikameti şuan itibariyle yol trafiğe açıldı. Yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var. Nevşehir’den Aksaray’a gelecek sürücülerin dikkatli olması gerekiyor.

Aksaray-Adana karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de aşırı tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.


Aksaray-Ankara karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de aşırı tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.

Aksaray-Konya karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de aşırı tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.

Aksaray Şehir Merkezinde; ana harterler açık zaman zaman gizli buzlanmalar var. 
Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon