Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Ünlü Sanatçı İnan'dan Ajans AHA'ya Ziyaret

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Ünlü Sanatçı İnan'dan Ajans AHA'ya Ziyaret
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 03.10.2019 / 01:43
  • 955 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Atatürkçe Şarkılarının mimarı, son zamanlarda çıkardığı albümler ile müzik piyasasını sallayan sanatçı Fuat İnan Ajans AHA'yı ziyaret etti.

Reklam

 
Atatürk ile ilgili yaptığı şarkılar ile tanınan müzik piyasasını sallayan sanatçı Fuat İnan Ajans AHA'yı ziyaret ederek Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi Armağan Şen'e geçtiğimiz yapılan bıçaklı saldırı nedeniyle geçmiş olsun dileklerinde bulundu. 

Reklam

 
Gazetecilerin ve sanatçıların düşünceleri ve fikirleri, yaptıkları sanat ya da haberler için yapılan saldırıların anlamsız olduğunu ifade eden sanatçı Fuat İnan; "Geçtiğimiz ay şahsınıza karşı yaşanan saldırıyı üzüntü ile karşıladım. Bir gazeteci yaptığı haber nedeniyle, bir sanatçı yaptığı şarkı ile saldırıya uğruyor ise burada düşünülecek birçok neden var. Bizler düşüncelerimizi topluma aktarırız. Her düşünceye saygımız vardır. Gazeteci ile sanatçı neredeyse aynı yolda yürüyen iki yol arkadaşı gibidir. Ancak görüyorum ki; Armağan Şen'in kısa sürede sağlığına kavuşması bugün beni sevindirdi. Umut ediyorum ki; bu tür saldırı son olsun" dedi.

Reklam

 
Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi Sahibi Armağan Şen ise sanatçı Fuat İnan'ın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek; "Değer verdiğim sanatçı yüreği Atatürk için atan sanatçıdan öte dostumuzun ziyareti bizleri sevindirdi ve gururlandırdı. Nazik ziyaretinizden dolayı teşekkür ederim. Sanatçı ve Gazeteci aynı yolda ilerleyen iki yolcudur. Şartlar her ne olursa olsun bizler düşüncelerimizi dile getirmeye her zaman devam edeceğiz. Bu tür saldırılar bizleri korkutmak ya da geri adım attırmak bir tarafa daha çok hırslandırır. İnşallah kısa sürede Fuat İnan'ı Atatürkçe Şarkılar ile Aksaray Meydanında bir konser de dinlemek nasip olur" dedi.

Reklam

  
Kral Fm'de Sevgi Çemberi'nin Konuğu Oldu
Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesini ziyaret eden Atatürkçe Şarkılarının mimarı sanatçı Fuat İnan daha sonra Aksaray Kral Fm de Sevgi Çemberi Talat'ın programına konuk oldu.
Yaklaşık 2 saat süren canlı yayın programında sanatçı İnan'ın sevenleri mesajları ile destek verdi. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon