Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Tebrikler Aksaray Belediyesi

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Tebrikler Aksaray Belediyesi
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 24.08.2019 / 18:15
  • 2381 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Aksaray Merkez de yapılan yol kapanı vatandaşların tepkisiniçekerken; “Böyle bir çözüm bulan Aksaray Belediyesi’ni tebrik ediyoruz”ifadelerine yer verdiler. 

Reklam

 

Aksaray Merkez Minarecik Mahallesi 556 nolu sokak üzerinearaçların yavaşlaması için Aksaray Belediyesi tarafından yapılan kapansürücülerin tepkisini çekerken, yaşanan gürültüden ise çevredeki esnaflartepkili.

Reklam

 

Haber servisimize tepkilerini dile getiren sürücüler; “Türkiye’ninhiçbir yerinde ana yol üzerine bu şekilde kapan yok iken bunu yapan AksarayBelediyesi’ni tebrik ediyoruz. Böyle bir çalışma yapmalarına anlam veremedik. Yapılankapanın 360 derece dönmesi geçen araçlara hasar vermekte. Birde bunun çevreyeverdiği gürültüyü hesaplarsak Aksaray Belediyesi bu hizmeti nasıl akıl edipburaya yaptılar anlamış değiliz. Bu yanlışlığın bir an önce giderilmesinibekliyoruz” dediler. 

Reklam

 

Haber: Armağan ŞEN –Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon