Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Tam Bir Rezalet

ReklamReklamReklam

Reklam

Tam Bir Rezalet
ReklamReklamReklam
  • 17.05.2019 / 16:45
  • 1482 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan Hanımefendi’nin himayesinde başlatılan ‘Sıfır Atık Projesi’ kapsamında Aksaray’da önemli bir farkındalık programı adeta rezalate dönüştü.
Çocuklarda çevre bilincinin oluşturulması ve Gençlik Haftası kutlamaları kapsamında sıcak havada gerçekleştirilen  programda bir öğrenci bayıldı, birçok öğrenci ise sıcak hava nedeniyle zor anlar yaşadı. Program saat 14:00 da başlaması gerekirken, saat 14:20’de başladı. Dakikalar öncesinden okullarında 15 Temmuz Milli İrade meydanına yürüyerek gelen öğrenciler, meydanda programın başlamasını beklediler. Sıcaktan bunalan öğrenciler Valilik binasının merdivenlerine oturarak gölgede beklemeye başladılar.

Programda Bir Öğrenci Bayıldı
Sıcak havada başlaması dakikaları bulan program gecikmeli de olsa sonunda başladı. Program sırasında sıcak havaya ve yorgunluğa dayanamayan bir kız öğrenci bayıldı. Öğretmenlerinin yardımı ile gölgeye götürülen öğrenci için 112 acil sağlık ekibi çağrıldı.

Programda Çocuklar İzdihamın Arasında Kaldı
Programa katılımcı olarak getirtilen ilköğretim öğrencilerine program sonunda ise kalem, not kağıdı gibi çeşitli hediyeler dağıtıldı. Hediyelerin dağıtıldığı sırada izdiham oluşurken, birçok öğrenci ezilmekten son anda kurtuldu. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon