Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Sürücüler Dikkat Tipi Var

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Sürücüler Dikkat Tipi Var
ReklamReklam ReklamReklam
  • 31.01.2020 / 06:07
  • 1087 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da gece saatlerinde etkili olan yoğun kar yağışı sürücülere de zor anlar yaşattı. Yetkililer kış lastikleri bulunmayan araçların kesinlikle trafiğe çıkmamaları konusunda uyarılarda bulunurken, yol durumları hakkında da bilgiler verdiler.
Aksaray'da gece saatlerinde başlayan kar yağışı ve bazı bölgelerde tipi nedeniyle sürücüler yollarda zor anlar yaşadı. Birçok aracın ilerlemekte güçlük çektiği yollarda son durum ise şu şekilde;


Karayollarında Son Durum!!!
Aksaray-Nevşehir karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de yoğun kar yağışı ve tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.
Aksaray-Adana karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de aşırı tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.


Aksaray-Ankara karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de aşırı tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.

Aksaray-Konya karayolu; yol açık. Trafik çift şerit olarak devam etse de aşırı tipi nedeniyle görüş mesafesi 1 metrenin altına düşebiliyor. Zaman zaman gizli buzlanmalar var.

Aksaray Şehir Merkezinde; ana harterler açık zaman zaman gizli buzlanmalar var. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon