Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Sen Bu Makama Birilerinin Bir Yerlerini Yalayarak Geldin

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Sen Bu Makama Birilerinin Bir Yerlerini Yalayarak Geldin
ReklamReklam ReklamReklam
  • 26.02.2020 / 15:08
  • 1488 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Necmiye Mehmet Yazıcı Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Skandalların ardı arkası kesilmezken, bu skandalların baş rolünde yer alan dönemin okul müdür vekili şuanda ise aynı okulda müdür baş yardımcısı Mustafa Karslı yer alıyor.

Reklam


Atatürk’e ve Atatürkçülere hakaret eden Mustafa Karslı’nın dün yayınladığımız haberde ise okulda aylık gazete adı altında çıkardığı gazeteden para alarak haksız kazanç elde ettiğini Ajans AHA haber servisi olarak ortaya çıkarmıştık. Şimdi ise Mustafa Karslı’nın dönemin okul müdürü bayana sarf ettiği sözleri yayınlıyoruz.

Dönemin okul müdür vekili Mustafa Karslı, dönemin okul müdürü S.D. isimli kadın ile bir konu üzerine tartışması sonucunda; “Sen Bu Makama Birilerinin Bir Yerlerini Yalayarak Geldin, Çirkef Kadın” dediği ortaya çıktı. Bu tartışma sonrasında dönemin okul müdürü S.D., dönemin okul müdür yardımcısı Mustafa Karslı hakkında Milli Eğitim Müdürlüğüne şikayetçi olduğu ve soruşturmanın devam ettiği Ajans AHA haber servisinin yaptığı çalışmalar sonucunda ortaya çıktı.

Reklam


“Erkek Olsaydın Senin Ağzını Burnunu Kırardım”
Dönemin Okul Müdürü S.D. isimli kadına hakaretlerde bulunan Mustafa Karslı’nın yine aynı okulda görevli L.K.K. isimli kadın öğretmen ile bir başka konu üzerinde tartışması üzerine ise L.K.K. isimli kadın öğretmene; “Erkek Olsaydın Senin Ağzını Burnunu Kırardım, derhal odamı terket” cümlesini kullanarak tehditler savurduğu, bunun üzerine L.K.K. isimli kadın öğretmen Mustafa Karslı hakkında şikayetçi olsada daha sonra Karslı’nın kendisi ile uğraşacağından korktuğu için şikayetini geri çektiği Ajans AHA haber servisi tarafından öğrenilen bilgiler arasında yer aldı. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon