Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Şehitler İçin Mevlid Okuttular

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Şehitler İçin Mevlid Okuttular
ReklamReklam ReklamReklam
  • 15.03.2018 / 15:02
  • 325 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Şehitler İçin Mevlid Okuttular

Türk Silahlı Kuvvetlerinin Afrin’de terör örgütlerine yönelik başlattığı ‘Zeytin Dalı’ Harekâtına vatandaşların desteği artarak devam ediyor.

[caption id="attachment_1192" align="alignnone" width="485"]Şehitler İçin Mevlid Okuttular Şehitler İçin Mevlid Okuttular[/caption] Kırımlı (Hamidiye Alaca) Mahalle Muhtarı Yaşar Güven, Muhsin Baştuğ, Çitçi Malları Koruma Başkanı Mesut Çakmak ve Bekir Ağan’dan oluşan heyet ile Vali Aykut Pekmez’i ziyaret ettiler. Ziyaretleri hakkında Vali Pekmez’e bilgi veren muhtar Yaşar Güven merkez camiinde şehitler için mevlit okutarak Aferinde yürütülen ‘Zeytin Dalı’ harekatını katılan Mehmetçik için destek kampanyası düzenlediklerini söyledi. Vatandaşların; mesele vatansa, bayrak, ezansa gerisi teferruattır yaklaşımı ile kampanyaya büyük destek verdiğini ifade eden Güven; toplamda 33 bin 500 TL vatandaş bağışını Türk Silahlı Kuvvetlerin hesabına yatırdıklarını söyledi. Vali Aykut Pekmez gösterilen anlamlı duyarlılık ve desteğin çok önemli olduğunu belirterek: “Biz tarihimizle övünen bir milletiz. Hürriyetinden hiçbir zaman ödün vermemiş bir milletiz. Bu millet vatan için canını, malını feda etmeyi esirgememiştir. Bugünde bütün vatandaşlarımız elinden geldiğince bu fedakârlığı yapıyor. Devletimi adına size teşekkür ediyorum. Devletimiz bu operasyonu yapacak güçtedir. Ancak milletimizin manevi desteğinin yanı sıra ordumuzun arkasında olduğunu bu şekilde göstermesi vatan, millet, vatan, bayrak, ezan duyarlığı ile göstermesi önemli”dedi.  

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon