Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Rektör Şahin'in "Gizli" Soruşturmasına Ulaşıldı

ReklamReklamReklam

Reklam

Rektör Şahin'in
ReklamReklamReklam
  • 15.01.2019 / 09:21
  • 1314 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

2018 Yılının son günlerinde ülke gündeminde birinci sırada yer alan ASÜ Rektörü Yusuf Şahin, bir skandala daha imza attı.
ASÜ Rektörü Yusuf Şahin Sözcü gazetesinde yayımlanan "Zekat parasıyla makam arabası" başlıklı haberle ilgili kamuoyunu aydınlatma adına bir açıklama yapması beklenirken, İddialara göre Rektör Şahin tarafından ASÜ Hukuk Müşavirliğince ilgili birimlere "Gizli" ibaresiyle yazı gönderildi.
ASÜ Rektörü Yusuf Şahin "Zekat parasıyla makam arabası" başlıklı haberle ilgili haberde yayımlanan evrakın basına nasıl sızdığının peşine düştü.
Dün ilgili birimlere gizli ibaresiyle gönderilen yazıda söz konusu evrakı kimlerin gördüğünün araştırılması ve tespit edilen isimlere soruşturma açılması istendi.
Bu durum ASÜ Rektörünün meseleye dair bir açıklama getireceği yerde olayın kamuoyunca bilinmesini sağlayanları cezalandıracağını gösteriyor.
Rektörlüğe bağlı Hukuk Müşavirliğince yazının gittiği bütün birimlere EBYS sistemi üzerinde "Gizli" ibaresi ile yazı gönderildi.
SORUYORUZ!!!
Sorumlu Gazetecilik görevini üstlenen Ajans AHA olarak ASÜ Rektörü Şahin'e kamuoyunu aydınlatma adına soruyoruz!!!
1- Rektör Şahin; bu konu da neden araştırma gereği duydun?
2- Yaptığınız hatanın cezasını, haksızlığa gelemeyen Milletin parasına sahip çıkmaya çalışan kişi ya da kişilere ceza mı keseceksiniz?
3- Zekat Parası ile aldığınız makam aracı hakkında bir tek kelime etmezken, bu evrakı basına ulaştıranların peşine düşmenizin anlamı nedir? Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA
Foto: ASÜ İnternet Sitesi

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon