Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Rektör Şahin Son Çare'yi Ziyaret Etti

ReklamReklamReklam

Reklam

Rektör Şahin Son Çare'yi Ziyaret Etti
ReklamReklamReklam
  • 20.04.2019 / 21:35
  • 1366 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Son Çare Rektör'e Çare Olacak mı?


Aksaray Üniversitesi'ne rektör olabilmek için 40'ın üzerinde akademisyen profesör Aksaray Üniversitesi rektör adaylığına müracaat etti...

ASÜ rektörlük seçimi yaklaşırken yeniden aday olacağı konuşulan rektör Şahin ziyaretlerine devam ediyor.Çalışmalarında hergün onlarca yeri ziyaret eden Rektör Şahin'in bugün kü ziyareti ise Önde İmam Hatipliler Dernek Başkanı Kuddisi Bakar'ı işletmeciliğini yaptığı ilimizde bulunan Son Çare Köftecisi oldu. 
Rektör Şahin'in fotoğrafları ise gündeme adeta bomba gibi düştü. Birçok kesim tarafından sevilmeyen Rektör Şahin için "Son Çaresi" esprileri patladı.

Aksaray Üniversitesi mevcut Rektörü Profesör Doktor Yusuf Şahin de yeniden ASÜ rektörlüğüne aday olurken rektörlük süresi boyunca Aksaray'dan uzak ve sıkça skandallarla gündeme gelen mevcut rektör için en son Aksaray'ın önde gelen STK başkanları Aksaray Üniversitesi'nin eğitim kalitesinin düşük olduğunu şehirden ve tarım ve hayvancılıkla geçinen sektörden Bir Hayli uzak bir görüntü çizen mevcut rektörü başarısız bulduklarını açıklayan STK başkanlarının ardından tabela STK başkanlarını ziyaret eden rektör Yusuf Şahin bir taraftanda kendince Ankara'da kulisler yapıyor. 

Diğer taraftan da Aksaray'daki ziyaretlerine devam ediyor. 
Bugün kü ziyaretinde Önde İmam Hatip dernek başkanı Kuddusi
Bakar'ın işletmeciliğini yaptığı son çare Köftecisi de ziyaret eden rektör Yusuf Şahin'in bu ziyareti kamuoyunda "rektör son çareyi de ziyaret etti bakalım son çare Yusuf Şahin'in Aksaray Üniversitesi'nde yeniden rektör aday gösterilmesine Yetecek mi?" yorumlarına neden oldu. 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon