Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Parası Kimin Cebinden Çıktı?

Reklam Reklam

ReklamReklamReklam

Reklam

Parası Kimin Cebinden Çıktı?
Reklam
  • 04.07.2019 / 18:18
  • 1250 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Bir önceki Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın projesi olan “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışmasına öğretmen ve öğrencilerin katıldığı 3 gün süren gezinin parası kimin cebinden çıktı?
Bir önceki Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın projesi olan ve hâlâ devam ettirilen “Haydi Konuş Bakalım” münazara yarışmasına katılan öğretmen ve 80 öğrenci 26-29 Haziran tarihlerinde İstanbul Gezisinde buluştular. Topkapı Sarayı, Ayasofya Müzesi, Çamlıca Cami, Kapalı Çarşı, 1453 Panorama Müzesi, Piyer Loti Tepesi ve Eyüp Sultan Camii gibi ziyaretleri ve Boğaz Turu ile öğrenciler İstanbul´u daha yakından tanıdığı ve hayatında ilk defa İstanbul´u ziyaret etme fırsatı bulan öğrencilerin haberi geçtiğimiz hafta Aksaray Belediyesi Basın Bürosu tarafından yerel medyaya servis edildi.
Soruyoruz!!!
Sorumlu Gazetecilik görevini yerine getiren Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi olarak; Kamuoyunu aydınlatma adına Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer’e soruyoruz..
1- İstanbul Gezisine toplamda kaç kişi gitti?
2- İstanbul Gezisinin ücretini hangi kurum ya da kuruluş karşıladı?
3- 3 gün süren İstanbul Gezisinin Aksaray Belediyesine maliyeti nedir? Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon