Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Otomobilin Lastiğini Kesenler Adliye Personeli Çıktı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Otomobilin Lastiğini Kesenler Adliye Personeli Çıktı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 14.10.2019 / 19:02
  • 1948 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkez'de geçtiğimiz hafta ticari bir otomobilin lastiklerinin kesilmesi olayı aydınlatıldı. Olayın şüphelisi  şahısta adliye personeli olduğu ortaya çıktı.


Reklam

 

Olay; geçtiğimiz haftalarda Aksaray Merkez Sanayi içerisinde meydana geldi. İddialara göre bir düğüne katılmak için Sanayi içerisinde bulunan düğün salonuna ticari taksisi ile gelen E.G. isimli vatandaş otomobilini park ettikten sonra düğün salonuna girdi.

Reklam

 

Düğün salonu çıkışında yeniden otomobiline binmek isteyen E.G. isimli vatandaş otomobilin lastiğinin kesildiğini görmesi üzerine durumu  emniyet haber merkezine bildirdi.
 Kısa sürede olay yerine gelen polis ekipleri çevrede yaptıkları araştırma sonucunda araç lastiğini kesen bir şahıs ile çevreyi gözetleyen bir şahıs güvenlik kameralarına yansıdı.

Reklam

 

Emniyet güçlerince yapılan çalışmalar sonucunda ise otomobilin lastiğini kestiği iddia edilen şahsın Ö.Ç. olduğu ve Ö.Ç.'ye yardım etmek amaçlı çevreyi gözetleyen şahsın ise M.Ş. isimli şahıs olduğu tespit edildi.

Reklam

 

Şahısların kimlik tespitinin ardından yapılan geniş çaplı araştırma sonucunda Ö.Ç. ile M.Ş. isimli şahısların adliye personeli olduğu ortaya çıktı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon