Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Örgüt Üyesi Kavurmacı İninde Yakalandı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Örgüt Üyesi Kavurmacı İninde Yakalandı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 11.06.2019 / 12:11
  • 8648 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Kavurmacılar Suç Örgütü sonucunda verilen kararlar sonucunda örgüt üyeleri kaçarak izlerini kaybettirmeye çalıştılar. 


Aksaray’da suç örgütü kurmak, suç örgütü kapsamında suç işlemek ve örgütü yönetmek suçlarından aranan ve hakkında 59 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan Sadi Kavurmacı saklandığı İninde yakalandı. Operasyon gece yarısı Aratol İstiklal Mahallesi 9414 Sokakta bulunan bir rezidansa gerçekleştirildi. 
Edinilen bilgiye göre, Aksaray’da suç örgütü kurmak, yönetmek ve suç örgütü kapsamında çeşitli olaylara karışmak, adam kaldırmak, kişiyi hürriyetinden  alı koymak, zorla para almak, gasp, silahlı tehdit ve şantaj gibi suçlardan aranan ve hakkında 59 yıl 7 ay kesinleşmiş hapis cezası bulunan çete üyesi Sadi Kavurmacı'nın (31) yakalanması için İl Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele (KOM) Şubesi, Terörle Mücadele (TEM) Şubesi ve Asayiş Şubesi ekipleri çalışma başlattı. 
Yapılan araştırmalar sonucunda çete üyesi Sadi Kavurmacı'nın kaldığı yer ekipler tarafından tespit edildi ve gece saatlerinde operasyon düzenledi. Saklandığı ininden yakalanarak gözaltına alınan Sadi Kavurmacı'nın emniyetteki işlemlerinin ardından cezaevine gönderildi. 
Öte yandan Suç Örgüt Çetesi Lideri Şahin Kavurmacı'nın ise yakalanmasının an meselesi olduğu öğrenildi. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon