Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

O Yolları Kullanacak Sürücüler Dikkat

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

O Yolları Kullanacak Sürücüler Dikkat
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 19.11.2019 / 21:20
  • 453 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray genelinde yaşanan sis nedeniyle emniyet yetkilileri sürücülerin daha dikkatli olmaları konusunda uyarılarda bulundular.

Reklam

 

Aksaray genelinde yaşanan Sis nedeniyle zaman zaman görüş açısı bir metrenin altına inerken, özellikle Aksaray-Adana, Aksaray-Konya, Aksaray-Nevşehir ve Aksaray-Ankara karayolunu kullanacak olan sürücülerin daha dikkatli olmaları konusunda emniyet yetkilileri uyarılarını tekrarladılar.

Reklam

 

Yoğun sis nedeniyle güzergahı kullanacak olan sürücülerin daha dikkatli ve duyarlı olmaları konusunda uyarılarda bulunurken, görüş açılarının bir metre altına düştüğü konusunda uyarıları yinelediler. 

Öte yandan Emniyet yetkileri merkezde araç kullanacak olan sürücülerin gece ilerleyen saatlerde ve sabah saatlerde yoğun sis olması beklenirken, sürücülerin gerekli önlemleri alması konusuna dikkat çektiler. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon