Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Nevşehir’de Caka Satmaya Çalışan Eğlence Mekanı Sahibi Karizmayı Çizdirdi

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Nevşehir’de Caka Satmaya Çalışan Eğlence Mekanı Sahibi Karizmayı Çizdirdi
ReklamReklam ReklamReklam
  • 22.02.2020 / 00:58
  • 4311 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkez Kafeler Caddesi olarak bilinen Ebulfeyz Elçibey Caddesnde iki ayrı eğlence mekanı işletmecisi Nevşehir’de gittiği bir eğlence mekanında caka satmaya çalışırken, karizmayı çizdirdi.


Olay; önceki gün akşam saatlerinde Nevşehir’de bir eğlence mekanında yaşandı. İddialara göre Aksaray Merkez Ebufeyz Elçibey  Caddesinde iki ayrı eğlence mekanın işletmeciliğini  yapan Ö.F.K. isimli şahıs 68 plakalı lüks otomobili ile bir grup arkadaşları ile Nevşehir’de bir eğlence mekanına gittiler. Burada eğlencenin dozunu kaçıran Ö.F.K. ve yanındaki şahısların durumlarından şikayetçi olan eğlence mekanında bulunan diğer müşteriler sözlü ikazda bulunduğu iddia edildi. 


Yine iddialara göre Ö.F.K. isimli işadamı yüksek ses ile bağırarak; “Ben Aksaray’da V.... Cafenin, Ö... Cafenin sahibiyim kimse bana bir şey yapamaz” demesi üzerine kimliği belirsiz kişi yada kişilerce darp edildi. Darp sornası olay yerinden geldiği 68 Plakalı lüks otomobili ile kaçmak istesede öfkeli grup bu sefer de Ö.F.K.’nın otomobilini hedef aldılar. Ö.F.K. yanında götürdüğü arkadaşları ile bir süre kaçtıktan sonra otomobili Nevşehir’de cadde üzerine park ederek kaçtılar. 


Nevşehir polisine gelen şüpheli araç ihbarı sonrası konuyu değerlendiren ekipler olayla ilgili soruşturma başlattılar. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon