Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kural Tanımaz Kebapçı ve Holigan'a Aksarayspor’dan Veto

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Kural Tanımaz Kebapçı ve Holigan'a Aksarayspor’dan Veto
ReklamReklam ReklamReklam
  • 28.01.2020 / 01:15
  • 2452 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Hiçbir vasfı yok iken birçok maçta Aksaray Spor’un maddi manevi sıkıntılarını neden olan kural tanımaz köfteciye Aksarayspor yönetimi ve taraftarı ‘Artık Dur’ dedi.
Geçmiş olduğumuz haftalarda yapmış olduğu sportmen dışı holigan vari hareketlerinden dolayı Aksarayspor’a Türkiye Futbol Federasyonundan ceza almasına neden olan yönetim kurulu kadrosunda bile yer almayan ama bir şekilde kendisini 68 Aksaray Belediyespor kulübünün yönetim kurulu üyesi gibi davranıp sahalara giren kural tanımaz kebapçı Murat Yariz için Aksarayspor taraftarları başta olmak üzere Aksarayspor  futbolcu yönetimi Aksarayspor’a maddi zarar veren holigan vari hareketleri ile Aksarayspor’un ceza almasına sebep olan Kural Tanımaz Kebapçıya "Artık istemediklerini ve Aksarayspor’dan ellerini çekmesi gerektiğini" vurguladılar. 


Karsı Siyasi Hareketinden mi Nüfus Alıyor?
31 Mart yerel seçimlerinde 27’inci sıradan AKP Belediye Meclis Üyeliği adayı olan karısı B.Y.’nin de siyasi hareketinden de destek alan Kural Tanımaz Kebapçı ve Futbolda terör estiren Holigan Murat Yariz’e; Aksarayspor yönetimi ve saha içerisindeki fevri hareketlerinden dolayı Aksarayspor'u zor duruma düşürmesi nedeniyle yönetim ve taraftarlar "Sen kimsin?" dedi.


Bir önceki dönem Belediye Başkanı Haluk Şahin Yazgı’nın peşinde koşturan ardından mevcut Belediye Başkanı Evren Dinçer’in yanında olduğu mesajını veren bir eli Milliyetçi Hareket partisinde bir eli AKP'de olan Kural Tanımaz Kebapçı ve Futbolda terör estiren Holigan Murat Yariz’in bu çağrıya kulak vermesini kısa sürede bekler, Holigan tavırlarından uzak durup başarılı bir dönem geçiren 68 Aksaray Belediyespor’dan elini çekmesini bekliyoruz. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon