Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kupaya Penaltılar Sonucunda Veda Etti

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Kupaya Penaltılar Sonucunda Veda Etti
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 28.08.2019 / 16:49
  • 1103 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

UMUTLAR BEYAZ, GERÇEKLER SİYAH....

Aksaray spor ilk zorlu sınavında sınıfta kaldı...

Ziraat Türkiye Kupası açılış maçında 68 Aksaray Belediyespor deplasmanda Yozgat 1959 spor karşısında penaltılar sonucunda boyun büktü.

Reklam

 
Yozgat Bozok Stadyumunda karşı karşıya gelen Yozgat 1959 Spor ile 68 Aksaray Belediye Spor karşılaşmasını Levent Gümüşdere, Harun Pekyürek ve Furkan Kocayıldız hakem üçlüsü yönetti.Maçın başlangıç düdüğünden, bitişine kadar taraflar birbirlerine üstünlük kuramayınca 90 dakika sonucunda 0-0 bitti. 

Reklam

 
Karşılaşmanın beraber bitmesi sonucunda statü gereği 15'er dakikalık 2 devre daha oynandı. 2 uzatma devresinde de taraflar birbirlerine üstünlük kuramayınca seri penaltı atışlarına geçildi.
İlk Penaltıyı ev sahibi Takım Yozgat 1959 Spor başladı. İlk penaltılar sonucunda eşitlik bozulmadı. İkinci penaltılarda ev sahibi takım gole çevirirken, temsilcimiz adına penaltı kullanan Emre Karadağ topu fileler ile buluşturamadı. 

Reklam

 
Üçüncü penaltıyı ev sahibi takım adına Nizamettin golle sonuçlandıramayınca, temsilcimiz adına umut verici bir sonuç olsa da üçüncü penaltı için meşin yuvarlağın karşısına geçen Hakan Akman'ın vuruşunda top direkten döndü.
Dördüncü penaltı da ise ev sahibi gole çevirdi.

Reklam

 
Maçın sonucu penaltılar ile belirlenirken ev sahibi Yozgat 1959 Spor 4, 68 Aksaray Belediye Spor 2 olarak sonuçlanırken, temsilcimiz bu sonuçla Türkiye Ziraat Kupasına veda eden ilk takım oldu. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon