Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kim Dur Diyecek Bu Müptezele

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Kim Dur Diyecek Bu Müptezele
ReklamReklam ReklamReklam
  • 15.01.2020 / 00:53
  • 2454 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

29 Ağustos 2019 tarihinde haber servisimizi tehdit eden, 7 Eylül 2019 tarihinden haber sitemizin İmtiyaz Sahibi Armağan Şen'i bıçakla yaralayan Mehmet Ali Ali Ulu daha önce tehdit ettiği ve tartıştığı Aksaray'ın sevilen işadamlarından Ferit Gemici'ye yine saldırdı.


29 Ağustos 2019 tarihinde haber servisimizi tehdit eden Mehmet Ali Ulu hakkında şikayetçi olan Armağan Şen bu tarihten 10 gün sonra yine aynı şahıs tarafından bıçaklı saldırıya uğramış Şen şikayetçi olmasına rağmen Mehmet Ali Ulu isimli şahıs savcılık tarafından serbest kalmıştı. 
7 Eylül 2019 tarihinden yaklaşık 45 gün sonra yine Armağan Şen'i tehdit eden Mehmet Ali Ulu hakkında şikayet olunmasına rağmen şahıs verdiği ifade sonrasında elini kolunu sallaya sallaya serbest kalmıştı.


Aksaray'ın tanınan ve sevilen işadamı Ferit Gemici tarafından Mehmet Ali Ulu isimli şahıs defalarca adli mercilere şikayet edilmesine rağmen yine sonuç değişmeyerek şahıs elini kolunu sallaya sallaya tehdit ve küfürlerine devam etti.


Bu Müptezel'in Tutuklanması İçin Birisi mi Ölmesi Gerekiyor?

Geçtiğimiz aylarda sarhoş hali ile yine Ferit Gemici'nin çalıştırdığı cafede olay çıkaran Mehmet Ali Ulu isimli müptezel hakkında şikayet olunmasına rağmen şahıs yine ifade sonrasında hep serbest kaldı. Daha önceki suç kayıtları ve işlemiş olduğu suçlara rağmen elini kolunu sallayarak gezen Mehmet Ali Ulu'nun tutuklanması için illa birisinin ölmesi mi gerekiyor?

Gece saatlerinde Aksaray Merkezde İşadamı Ferit Gemici'nin işlettiği cafede olay çıkaran müptezel Mehmet Ali Ulu üzerinde taşıdığı bıçak ile Gemici'yi bıçaklamak istedi. Cafedeki vatandaşların araya girmesi ile Mehmet Ali Ulu isimli müptezel'in bu girişimi sonuçsuz kaldı. Olayla ilgili olarak İşadamı Gemici, müptezel Ulu hakkında şikayetçi olduğunu ifade etti. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon