Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kavgada Bir Kişi Bıçaklandı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Kavgada Bir Kişi Bıçaklandı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 18.11.2019 / 19:49
  • 1393 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Reklam

 

Aksaray Merkez de 2 grup arasında çıkan kavgada bir kişi bıçakla yaralandı. Olaya karışıp kaçan şüphelileri arama çalışması devam ediyor.

 
Olay; Aksaray Merkez Şifahane Mahallesi 3101 nolu sokak üzerinde saat 19:40 sularında meydana geldi.

Reklam

 
 
Alınan bilgilere göre bilinmeyen bir nedenden dolayı ismi alınamayan bir şahıs ile Ömer U. ve Yavuz U. isimli şahıslar arasında bilinmeyen bir nedenden dolayı tartışma çıktı.

Tartışma sonrasında şahıslar birbirlerini darp ederken Ömer U. ve Yavuz U. isimli şahıslardan birisi üzerinde bulundurduğu bıçak ile ismi alınamayan şahsı bıçaklayarak olay yerinden kaçtılar.

Reklam

 
 
Olayı gören çevredeki vatandaşlar durumu 112 Acil Sağlık ve Emniyet ekiplerine bildirdiler. 
Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri yaralı şahsa ilk müdahalede bulunurken, polis ekipleri ise olaya karışıp kaçtığı iddia edilen Ömer U. ve Yavuz U. isimli şahısları yakalama çalışması başlattı. 

Reklam

 
 
Olay yerinde yaralı şahsa 112 acil sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalelerin ardından ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Burada tedavi altına alınan yaralı şahsın hayati tehlikesinin bulunmadığı öğrenilirken, olaya karışıp kaçan Ömer U. ve Yavuz U. isimli şahısların yakalanma çalışması sürerken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon