Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kaşlı; “Sefer Alkan MHP-AK Parti Adayıdır”

ReklamReklamReklam

Reklam

Kaşlı; “Sefer Alkan MHP-AK Parti Adayıdır”
ReklamReklamReklam
  • 21.01.2019 / 11:24
  • 1305 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Milliyetçi Hareket Partisi Yerel Seçimler öncesindeAksaray’da aday tanıtım toplantısını yoğun bir kalabalık katılım ile Cumartesigünü gerçekleştirdi.

Aksaray Kültür Merkezinde gerçekleşen aday tanıtımtoplantısına MHP TBMM Grup Başkanvekili Muhammet Levent Bülbül, MHP AksarayMilletvekili Ramazan Kaşlı ile birlikte 11 MHP Milletvekili, MHP Kadın KollarıGenel Başkanı Nevin Taşlıçay, MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP KadınKolları Başkanı Nermin Fidan, MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan,MHP İlçe ve Belde Belediye Başkanları ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Aksaray Kültür Merkezi hınca hınç MHP’li seçmenlertarafından doldurulurken, Belediye Başkan adaylarına yoğun ilgi ve sloganatıldı. Konuşmacılar, ise özellikle Cumhur İttifakına vurgu yaptılar. Saygıduruşu ve İstiklal Marşı’nın ardından programın açılış konuşmasını MHP Aksarayİl Başkanı Mustafa Çölkesen yaptı. 31 Mart akşamı Türkiye’de ve Aksaray’da MHP’ninzaferi olacağının altını çizen MHP Aksaray İl Başkanı Çölkesen; “31 Mart günügerçekleşecek  olan yerel seçimdeAksaray’da 22 Belediye Başkan adayımız ile MHP olarak seçime girmekteyiz. 31Mart akşamı Allah’ın izniyle MHP’nin zaferi ile karşılaşacağız” ifadesine yerverdi.

“Genel MerkezimizAksaray Belediye Başkanlığında Kararlı”

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı yaptığı konuşmada;“Genel Başkanımız Devlet Bahçeli tüm seçim çalışmalarını ve ziyaretlerinikarayolları ile tercih etmektedir.  Bunedenle Aksaray’a her gelişinde Aksaray’da mola verdiğini hepimiz bilmekteyiz.Bu kapsam da Yerel seçimler startını ilimizde verirken 11 Milletvekilimiz veKadın Kolları Genel Başkanımız ile Aksaray’a gelerek Genel Merkezimizin AksarayBelediye Başkanlığı konusunda ne kadar kararlı olduğunu burada göstermekistedik” dedi.

Kaşlı; Seçim HesabınıYaptı, Formülü Verdi!!!

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı ise MHP Genel BaşkanıDevlet Bahçeli gibi hesap yaparak Aksaray Belediyesini nasıl kazanacaklarıkonusunda salonda bulunan seçmenlere görev verdi. Kaşlı yaptığı açıklamada şuifadelere yer verdi; “Genel Başkanımız gibi hesap yapacak olursak bu salondabinlerce seçmenimiz var. Her ülküdaşımız AK Parti seçmeninden her hafta 3seçmeni ikna etse 10 hafta da 1 ülküdaşımız 30 oy MHP’ye katkı sağlar. Bin kişibu oy sayısını 30 Bin yapar. En son yerel seçimde aldığımız oyu da eklersekSefer Alkan Aksaray Belediye Başkanı olur” dedi.

Kaşlı;“Alkan; MHP-AKParti Adayıdır”

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı salonda bulunanseçmenlere görev verirken oy istenirken o ince mesajını verdi. Kaşlı yaptığıkonuşmada; “MHP’nin Aksaray Belediye Başkan Adayı Sefer Alkan MHP ve AKParti’den oluşan Cumhur İttifakının adayıdır. Nasıl; Ankara’da Mehmet Özhasekihem AK Parti’nin hem MHP’nin adayı ise, Adana’da Hüseyin Sözlü hem MHP’nin hemAK Parti’nin adayı ise Sefer Alkan’da Aksaray’da Cumhur İttifakı ile birliktehem MHP’nin hem AK Parti’nin adayıdır. Cumhur İttifakının adayı olan SeferAlkan için oy isteyeceğiz” ifadesine yer verdi.

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın konuşmasınınardından MHP TBMM Grup Başkanvekili Muhammet Levent Bülbül bir konuşma yaptı.Bülbül yaptığı konuşmada ise şu ifadelere yer verdi; “Bugün bu salondagördüğümüz heyecandan anlıyoruz ki; Aksaray’da inanmış, belli bir hedefeodaklanmış ve şartlanmış, seçimler öncesinde kazanmak için çaba gösterileceğiniaçıkça gözlemlemekteyiz. MHP Türkiye’de 50 yıllık siyasi hayatı boyunca herzaman önce Ülkem ve Millet’im diyerek bunun gereğini siyasi hayatında her zamanyer vermiştir. MHP dönem dönem uyguladığı siyasi hareketlerinde zaman zamaneleştirilse de Genel Başkanlarımızın yaptığı çalışmalar sonucunda başarısınıgözlemlemekteyiz. Bu çalışmalar sonucunda o zaman tepki verenler sonra dedilerki; MHP Türkiye’nin geleceğini kurtarmış dediler.”

MHP’nin Aksaray’daAday İsimleri

MHP’nin Aksaray’da aday isimleri ise şu şekilde; AksarayBelediye Başkan Adayı Sefer Alkan, Ortaköy Belediye Başkan Adayı Mahmut Ütük,Sultanhanı Belediye Başkan Adayı Mehmet Çakır, Ağaçören BelediyeBaşkan Adayı Yaşar Bekleviç, Eskil Belediye Başkan Adayı Mustafa Zavlak,Güzelyurt Belediye Başkan Adayı Sadullah Er, Sarıyahşi Belediye Başkan Adayıİbrahim Kazancı, Gülağaç Belediye Başkan Adayı Ahmet Singin, Yeşilova BeldeBaşkan Adayı Veyis Baysal, Sağlık Belde Başkan Adayı Hüseyin Mutlu, IhlaraBelde Başkan Adayı İsmail Yılmaz, Helvadere Belde Başkan Adayı Arif Bellikli,Yenikent Belde Başkan Adayı Mehmet Emin Yumuşak, Demirci Belde Başkan AdayıRamazan Özer, Saratlı Belde Başkan Adayı Bülent Kıyak, Topakkaya Belde BaşkanAdayı Harun Oflaz, Eşmekaya Belde Başkan Adayı İsmail Hakkı Güneş, BağlıkayaBelde Başkan Adayı Dursun Eser, Selime Belediye Başkan Adayı Turgut Yayatan,Taşpınar Belediyesi Başkan Adayı Ramazan Sevinç, Yeşiltepe Belediye BaşkanAdayı Kadirhan Karaman, Gülpınar Belediye Başkan Adayı Nizamettin Uğur                 Haber:Armağan ŞEN – Foto: Çiğdem ŞENSES / Gerçek Haber


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon