Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kaşlı; “Duaların Kabul Olduğu Aydır”

ReklamReklamReklam

Reklam

Kaşlı; “Duaların Kabul Olduğu Aydır”
ReklamReklamReklam
  • 19.03.2018 / 14:47
  • 249 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Kaşlı; “Duaların Kabul Olduğu Aydır”

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray İl Başkanı Ramazan Kaşlı, Üç Aylar ve Regaib Kandili dolayısıyla basın açıklamasında bulundu.

[caption id="attachment_1110" align="alignnone" width="483"]MHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Kaşlı MHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Kaşlı[/caption]   MHP İl Başkanı Kaşlı yaptığı açıklama da şu ifadelere yer verdi; “’Üç ayların başlangıcı, Ramazan Ayı’nın habercisi olan Regaip Kandili’ni sevgi, hoşgörü ve yardımlaşma duygularını daha ön planda tutulması gereken çok önemli müstesna gün ve aylardır. Rahmet ve merhamet kapılarının ardına kadar açıldığı, günahların bağışlanması için el açıp dua edenlerin dualarının kabul olduğu, manevi havası çok yüksek, feyzin, bereketin ve güzelliklerin yoğun olarak yaşandığı, yardımlaşma ve dayanışma duygularının en yüksek seviyeye ulaştığı bir zaman dilimi olan üç aylara girmiş bulunuyoruz.İdrak edeceğimiz Regaib Kandili’nin; sevgi, saygı ve hoşgörü ortamının oluşmasına, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularımızın daha da pekişmesine, insani ve ahlaki meziyetlerimizin yeniden yeşermesine vesile olacağına inanıyorum.Herkesin rahmet ve mağfiret kapılarının açıldığı bu müstesna gecelerin bereketinden en güzel şekilde yararlanmasını Allah’tan niyaz ediyorum. Bu duygularla tüm Türk-İslam Aleminin Üç Aylarını ve Regaib Kandili’ni tebrik ediyor, bu mübarek gecenin tüm ülkemiz ve insanlık âleminin mutluluk ve huzuruna vesile olmasını temenni ediyorum.”

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon