Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kaşlı CHP Atatürk Çizgisinden Çıkmıştır

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Kaşlı CHP Atatürk Çizgisinden Çıkmıştır
ReklamReklam ReklamReklam
  • 23.01.2020 / 21:09
  • 860 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

10 Ocak Emekçi Gazeteciler Günü nedeniyle Aksaray’da bulunan Basın Emekçileri ile bir araya gelen MHP Teşkilatı basın emekçilerinin sorularını yanıtladılar.

Programa MHP İl Başkanı Mustafa Çölkesen, MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, MHP Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan, Kamu-Sen Aksaray Temsilcisi Tamer Kara ve basın emekçileri katıldı. Gündeme dair birçok konuda açıklamada bulunan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı, “Aksaray’ın sorunlarını yakından takip ediyoruz” dedi.

Programın açılış konuşmasını yapan MHP Aksaray İl Başkanı Mustafa Çölkesen; “Geçmiş 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününüzü kutlarım.Çalışma programlarımız nedeniyle bu yıl 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü bugüne ertelemek zorunda kaldık” dedi.

MHP Milletvekili Ramazan Kaşlı CHP’yi Sert Dille Eleştirdi

Açılış konuşmasının ardından söz alan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın gündeminde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun; ‘Bylok’cu Milletvekilleri’ açıklaması vardı. MHP Aksaray Milletvekili Kaşlı; “CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nun iddiasına göre AKP içerisinde Bylok’cu milletvekili olduğu. Bununla ilgili Kılıçdaroğlu’nun ya bu vekilleri kamuoyuna açıklasın yada Cumhuriyet Savcıları ile paylaşsın. Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’de bu çağrıda bulundu. Eğer Kılıçdaroğlu bunları açıklamaz ise Liderimiz Bahçeli, Kılıçdaroğlu hakkında suç duyurusunda bulunacağını belirtti” dedi.

“CHP’nin Üst Yönetimi Başkalarının Elinde”

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın yaptığı açıklamada CHP’yi ve CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu’nu hedef alarak;“Teröristleri Özgürlükçü gençlerin pikniğpi olarak gören, terörist HDP ile kol kola olan şuan ki CHP, Atatürk çizgisinden çıkmıştır. Teröristleri öven,Bylok’cu vekilleri açıklamayan CHP’nin üst yönetimi başkalarının elinde anlamına gelmektedir” dedi.

“Yargı PaketiHakkında Açıklamada Bulundu”

Basın emekçilerinin sorularını yanıtlayan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı; “Yeni yargı paketinin içerisinde AF olmayacağı ve önümüzdeki 2-3 hafta içerisinde netlik kazanarak meclise gelmesini bekliyoruz”dedi.

“Aksaray’ın En Büyük Sorunu Sağlık”

Gündeme dair açıklamalarının ardından basın emekçilerinin sorularını yanıtlayan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı; “Aksaray Eğitim ve Araştırma Hastanesinin yeni yönetimini ziyaret ettik. Vatandaşlarımız ile iç içe olarak sorunları dinliyoruz. Aksaray’ın en önemli sorunu sağlıktır. Aksaray’ın bu sorununu gidermek için çalışmalar yürütüyoruz” ifadesine yerverdi.

“İYİ Parti’ye YeşilIşık”

Bir Basın emekçisinin Parlementer Mecliste kulislerde Cumhur İttifakına İYİ Parti’nin katılacağı iddiası üzerine MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı; “MHP Lideri Bahçeli’nin siyasi anlayışı ‘Önce Ülkem, Sonra Partim’ düsturudur. Türkiye için ne gerekiyorsa bizler MHP olarak her zaman varız. Elbette kırmızı çizgilerimiz var” diyerek İYİ Parti’nin Cumhur İttifakında yer almasına Yeşil Işık yaktı yorumları yapıldı.

Kaşlı; İsim VermedenİYİ Parti Aksaray Milletvekili Erel’i Eleştirdi

MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı Aksaray’ın sorunlarını yakından takip ettiğini ifade ederek isim vermeden İYİ PartiAksaray Milletvekili Ayhan Erel’i eleştirerek; “Aksaray’ın sorunları için çalışmalarımız sürüyor. Partimizde her sorunu bir milletvekili açıklama yapıyor. Bazı partilerde olduğu gibi mikrofonu alan MHP’de konuşmaz. Belki meclis’te köyünün ismini duymak vatandaşımızı sevindirebilir, ama hizmet gelmez” ifadesine yer verdi.Haber:Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon