Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Kadını Bıçaklayan Trafik Magandası Serbest

ReklamReklamReklam

Reklam

Kadını Bıçaklayan Trafik Magandası Serbest
ReklamReklamReklam
  • 05.06.2019 / 19:48
  • 1222 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Merkez de trafik Magandası bir şahıs kadın sürücüyü bıçakla yaraladı. Yakalanan şahıs ifadesinin ardından serbest bırakıldı. 

Olay. Aksaray Merkez Karaören köyünde meydana geldi. İddialara göre bir istasyonda tartışan ismi alınamayan sürücü ile 24 yaşındaki Dudu Şaşmaz isimli kadın sürücü arasında trafik yüzünden tartışma çıktı. Gözü dönmüş cani sürücüye durumu şöfor koltuğunda anlatmak istesede fayda etmedi. Gözü dönmüş cani sürücü elinde bulundurduğu bıçak ile Dudu Şaşmaz'ın kolundan bıçakladı.
Yaralı Dudu Şaşmaz'a olay yerine çağrılan 112 acil sağlık ekiplerince yapılan ilk müdahalenin ardından ASÜ Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. 
Öte yandan gözü dönmüş cani sürücü ise Jandarma ekiplerince yakalandı. İfadesi alınan sürücü daha sonra serbest bırakıldı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Özel Haber:Armağan ŞEN - Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon