Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İnova Hastanesi ve Muhtar'dan Örnek Davranış

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

İnova Hastanesi ve Muhtar'dan Örnek Davranış
ReklamReklam ReklamReklam
  • 24.10.2019 / 15:15
  • 2100 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Pınar Mahallesi Muhtarı Mücahit Arıbaş yaklaşan kış mevsimiöncesinde mahallesinde bulunan ilkokul öğrencilerine mont, ayakkabı yardımındabulundu.

Reklam

 

Yaklaşan kış mevsimi öncesinde maddi durumu zayıf olanöğrencilerin kışın üşümemeleri için mont ve ayakkabı dağıtan Pınar MahallesiMuhtarı Mücahit Arıbaş örnek bir tavır sergilemesi mahalle sakinlerinin detakdirini topladı. 

Reklam

 

İnova Hastanesinin katkıları ile hazırlanan 150  adet mont ve ayakkabı öğrencilere dağıtıldı. Sevinçlerigözlerinden okunan öğrenciler Pınar Mahallesi Muhtarı Müscahit Arıbaş’a ve Özelİnova Hastanesi yetkililerine teşekkür ettiler. 

Reklam

 

Muhtar Mücahit Arıbaş; “Mahallemizdemaddi durumu olmayan öğrenci kardeşlerimize mahallemizde bulunan İnovaHastanesinin katkıları ile yardımda olunduk. Çocuklar bizlerin geleceğidir. Bu duyarlıdavranışta bizlere destek olan İnova Hastanesine teşekkür ederiz” ifadesine yerverdi. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon