Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İYİ Parti’den 8 Mart Mesajı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

İYİ Parti’den 8 Mart Mesajı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 08.03.2019 / 15:36
  • 260 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


İYİ Parti Aksaray Milletvekili Ayhan Erel 8 Mart Dünya Kadınlar Günü için yaptığı yazılı açıklamada şu ifadelere yer verdi; “Kadınlarımız, ailenin ve toplumun temel direğidir. Sağlıklı nesiller yetiştirilmesinde kadınlarımızın emeği çok fazladır. Kadınlarımız 365 günün sadece 1 günü değil her zaman hatırlanmalıdır. Kadınlar, bizim için her zaman özverinin, sevginin, merhametin, şefkatin kaynağı ve simgesi olmuştur. İnancımızın ve medeniyetimizin gereği, kadınların her zaman yüceltildiği bir geleneğin mensuplarıyız. Kadınlarımızın her koşulda baş tacı edilmeleri ve hak ettikleri saygıyı görmeleri esastır. Kalkınmış ve gelişmiş bir toplum olma ideali, kadınlarımız olmadan mümkün değildir. Bu vesileyle; Varlıklarıyla onurlandığımız tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten kutlar, sağlık, mutluluk ve huzur dolu yıllar dilerim.”

İYİ Parti İl Başkanı Çiftçi’nin Mesajı
İYİ Parti Aksaray İl Hasan Hüseyin Çiftçi; “Adam olmadan önce İnsan olabilmenin en temel unsurudur kadın,Çoğu zaman değil her zaman her gözün nuru, hayatın can damarıdır. 8 Mart Dünya Kadınlar gününüz kutlu olsun.”

 “Dünyada Her Şey Kadının Eseridir”
İYİ Parti Aksaray Merkez İlçe Başkanı Polat Açıkgöz’ün 8 Mart Dünya Kadınlar Günü mesajı; “Bütün kadınların 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor eşitlik, özgürlük ve mutluluk dolu bir yaşam sürmelerini diliyorum.”

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon