Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

İYİ Parti'de Tekrar Türemiş Dönemi

ReklamReklamReklam

Reklam

İYİ Parti'de Tekrar Türemiş Dönemi
ReklamReklamReklam
  • 05.06.2019 / 20:04
  • 639 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Yerel seçimlerde Aksaray Belediye Başkanı adaylığı için il başkanlığından istifa eden Özhan Türemiş yeniden İYİ Parti İl başkanlığına atandı.

Özhan Türemiş'in İYİ Parti'den aday olmasının ardından yerine ise Hasan Hüseyin Çiftçi getirilmişti. Seçimler de İYİ Parti il Başkanı olarak pek sahalarda görülmeyen sadece koltuk dolduran hatta 10 Nisan Polis Haftası etkinliklerinde ise "Dua Ediyormuş Gibi Çek Pampa" pozunu veren Çiftçi nihayet İstifa etti. 
Çiftçi'nin istifasının ardından genel merkez tarafından Başarılı siyasetçi Özhan Türemiş yeniden il başkanı olarak görevi teslim aldı. 
Parti il binasında gerçekleşen bayramlaşma törenine İl Başkanı Özhan Türemiş, Milletvekili Ayhan Erel İl eski başkanı Hasan Hüseyin Çiftçi, partililer katıldı. Konuşmaların ardından Özhan Türemiş il başkanı olarak görevine resmen başladı. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon