Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Holiganlar Başköşe Ediliyor

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Holiganlar Başköşe Ediliyor
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 25.11.2019 / 15:44
  • 1182 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

TFF 3 . Ligde mücadele eden temsilcimiz Aksarayspor'un 5 Ekim tarihinde kendi evinde Çankaya Futbol Kulübü'ne karşılaşmanın son dakikasında yediği gol sonrasında 1-0 mağlup ayrılmasının ardından iki futbolcunun saha içi tartışması sonrasında saha dışındaki holigan tavır sergileyen şahıslarında katılımı ile kavga çıkmıştı.Çıkan kavga sonrasında TFF Disiplin Kurulu tarafından Aksarayspor'a 6 Bin Lira Para ve 1 maç seyircisiz oynama cezası vermişti.

Dağılgan Spor Kompleksinde oynanan karşılaşma sonrasında bir holiganın sahaya girerek rakip futbolculara saldırması sonrasında fatura takıma kesilirken, rakip oyunculara saldıran holigana ise ceza verilmemesi akıllarda birçok soru işaretini bırakmıştı.

Reklam

 

Çankaya Futbol Kulübü karşılaşması sonrasında fatura takıma kesilirken, 6 Bin Lira takımın kasasından gitti. Zor şartlar altında başarılar toplayan temsilcimiz Siyah Beyazlı ekibin 6 Bin Lira ceza almasına sebep olan holigan ise adeta başköşe edildi.

Önceki hafta Dağılgan spor kompleksinde kendi seyircisi ve sahasında Yumraspor'u 3-2'lik skor ile geçen temsilcimiz futbolcular ve teknik heyet maç sonrası sevinçlerini cefakar taraftar ile paylaşırken, sevinç gösterilerinde Çankaya Futbol Kulübü karşılaşması sonrasında holigan vari davranışlar sergileyen şahsın da sahada olması birçok kesim tarafından tepki ile karşılandı.

Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon