Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Hâlâ Çocuk İstismarcısına Sahip Çıkıyorlar

ReklamReklamReklam

Reklam

Hâlâ Çocuk İstismarcısına Sahip Çıkıyorlar
ReklamReklamReklam
  • 02.05.2019 / 15:03
  • 1320 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Aksaray AFAD il Müdürlüğü ile Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü tarafından ayrı ayrı oluşturulan whatsApp basın gruplarında Çocuğa Cinsel İstismarcısı Hasan Bölükbaş’ın hâlâ bu gruplarda bulunmasına anlam veremiyoruz.
Gerçek gazetecileri yok sayan Aksaray AFAD il Müdürlüğü ile Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü yetkilileri 5 Ekim tarihinde tutuklanan ve 3 Yıl 4 Ay hapis cezasına çarptırılmasına rağmen 1 Mart’ta çıktığı ilk mahkemede tahliye edilen Cinsel İstismarcı Hasan Bölükbaş’ın bu haberleşme gruplarında yer almasına Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi olarak anlam veremedik.
Gerçek Haber Gazetesi ve Ajans AHA İmtiyaz Sahibi Armağan Şen ilk olarak telefon ile AFAD Müdürü Cezmi Türkmen ile görüştü. AFAD müdürü Türkmen’e basın grubunda Cinsel İstismarcı Hasan Bölükbaş’ın o grupta hâlâ duracak mı sorusuna ise “Dursa ne olacak, durmasa ne olacak” cevabını vermekle yetindi.

Gerçek Haber Gazetesi ve Ajans AHA İmtiyaz Sahibi Armağan Şen daha sonra Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü WhatsApp basın grubu yetkilisi ve Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürü Ebubekir Dikmen’i aradı. İtfaiye Müdürü Dikmen ise grup amiri ile görüşeceğini ifade etti.

Armağan Şen daha sonra Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü Grup Amiri İsmail Bülbül ile görüştüğünde ise; “Hasan Bölükbaş öyle bir şey yapmış ise cezasını çekmiştir. Gruptan çıkarmamız söz konusu değil. Kısa bir süreliğine alınmış olabilir. Ama şuan hâlâ habercidir” dedi. Armağan Şen’in durumda ısrarcı olmasının ardından; “Bizler kişilerin özel hayatı bizi ilgilendirmiyor. Eğer bu şahsın mahkeme kararını görürsem Hasan Bölükbaş’ı gruptan çıkartırım” dedi. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon