Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Halk Hizmet Bekliyor Dinçer

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Halk Hizmet Bekliyor Dinçer
ReklamReklam ReklamReklam
  • 26.12.2019 / 19:56
  • 1594 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

İlimizde kış mevsiminin iyiden iyiye kendisini belli ettiği bugünlerde yağan yağmur sonrasında vatandaş, esnaf perişan olurken, Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer'i hizmete davet etti.Yağmur yağışının ardından mahallelerde yaşanan su birikintileri bir de Perşembe semt pazarında yaşanınca esnafta, vatandaşta perişan oldu. Hizmet için Aksaray Belediye Başkanlık koltuğuna oturan AKP'li Belediye Başkanı Evren Dinçer'in seçildiği günden bu yana gözde görülür ciddi bir hizmet yapmaması vatandaşların da sabrını taşırdı. 

Birçok yolda biriken su birikintileri halkı çileden çıkarırken, birde semt pazarlarında yaşanan su birikintileri sonucunda vatandaş Aksaray Belediye Başkanı Evren Dinçer ve yönetimini göreve davet etti.


Aksaray Belediye Başkanı Dinçer'i göreve davet eden vatandaşlar; "Evren Bey'in artık koltukta geçirdiği vakit yeter. Bir zahmet çıksın da yolları görsün. Su birikintileri yüzünden kaldırımlarda yürüyemez olduk. Bir yandan su birikintileri, diğer yanda yollarda oluşan birikintiler sonucunda araçların bizleri ıslatması. Bunu görmek çok mu zor Evren Dinçer? Oysa seçim zamanı hizmet için geliyoruz bizler, diyerek kandırdınız bizleri. Artık zahmet olmaz ise buyrunda hizmet yapın bizlerde bu hizmetin karşılığını görelim. Verdiğimiz oylardan pişmanız. Daha fazla da pişmanlık yaşatmayın. Gazetelerde boy boy resimlerinize ihtiyacımız yok. 
Aksaraylılar olarak sizlerden hizmet bekliyoruz.
Yağmur yağışında görmediğimiz hizmeti acaba kar yağışında ne yaparsınız onu düşünmeye başlıyoruz" ifadelerine yer verdiler. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon