Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Haber Servisimize Gözdağı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Haber Servisimize Gözdağı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 24.02.2019 / 00:34
  • 1291 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray'da hiçbir şey gizli kalmayacak parolası ile yayın hayatına başlayan, Taraflı, Aykırı ve Sansürsüz sloganı ile pekişen Ajans AHA ekibine gözdağı vermeye çalışıyorlar. 

"Tişörtü Kısa Diye Çocuğa Cinsel İstismarda Bulundu"
başlıklı haberimiz Aksaray'da infial yaratırken, bir kısım kendini bilmez hadsizler tarafından haber Servisimiz aranarak "Yalan Haber yazıyorsunuz, hakkınızda suç duyurusunda bulunacağız" diyerek haber Servisimize adeta gözdağı verilmeye çalışılıyor.
Gece saat 00:26 sularında kendisinin Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde memur olarak çalıştığını iddia eden ve ismini vermek istemeyen 05........2203 nolu GSM numarası ile Ajans AHA ve GERÇEK HABER GAZETESİ İmtiyaz Sahibi Armağan Şen'in cep telefonu aranarak "Yalan Haber yazıyorsunuz. Hakkınızda Savcılığa suç duyurusunda bulunulacağız" diyerek haber Servisimize adeta gözdağı verilmeye çalışılıyor.
Ajans AHA ve GERÇEK HABER GAZETESİ YÖNETİMİ olarak; "Bizler mağdurdan TARAFLIYIZ. Bizler Namussuzları savunanlara AYKIRIYIZ. Bizler TACİZCİ, TECAVÜZCÜ ve onların savunucularını kamuoyu ile paylaşmak için SANSÜR uygulamıyoruz. Eğer bizim haberimiz yalan ise çok basit bir soru; Hamdi Dinç isimli sapık ruhlu şahıs şuan hangi suçtan dolayı nerede?"

AÇIKLIYORUZ...
15 Yaşındaki sporcu çocuğa cinsel İstismarda bulunan Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünde servis şoförü ve Dağılgan Spor Kompleksinde kantinde çalışan bu şahsı savunan ve tanık kızların ifadelerini değiştirme konusunda baskı yapan şahıs ile Ajans AHA ve GERÇEK HABER GAZETESİ İmtiyaz Sahibi Armağan Şen'i arayarak TACİZCİ sapık ruhlu Hamdi Dinç'i savunan 05......2203 nolu telefon ile arayarak ismini vermeyen şahsın kimliğini Pazartesi günü açıklayacağız. Özel Haber:Armağan ŞEN - Ajans AHA 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon