Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Futbola Basından Yoğun İlgi

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Futbola Basından Yoğun İlgi
ReklamReklam ReklamReklam
  • 03.09.2019 / 18:10
  • 1012 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Reklam

 

Türkiye SporYazarları Derneği (TSYD) Temsilcisi Harun Atalay Akreditasyonlarla ilgiliönemli açıklamalarda bulundu.

Reklam

 

Aksaray Belediyespor, Serik Belediyespor karşılaşmasınıbasın ordusu takip edecek. TFF 3 Lig 1. Grup 2. karşılaşmasında kendi evindeSerik Belediyespor’u konuk edecek olan Aksaray Belediyespor maçına basınmensupları yoğun ilgi gösteriyor.

Reklam

 

Konuyla ilgili açıklama yapan Türkiye Spor Yazarları Derneği(TSYD) Aksaray Şube Temsilcisi Harun Atalay “Bu hafta kendi evimizdeoynayacağımız Aksaray Belediyespor, Serik Belediyespor maçına basınmensuplarının yoğun ilgi gösteriyor” dedi. Atalay ilimiz basın mensuplarınınyan sıra şehir dışından ilimize karşılaşmayı takip etmek için 30 kişininakreditasyon yaptırdığını belirterek  “Akreditasyonlariçin zamanımız var. Önümüzdeki günlerde bu sayının artacağını düşünüyorum” dedi.

Reklam

 

2019-2020Akreditasyonları Ve Yelekleri Yenilendi

Atalay Cumartesi günü Saat 16.00’da Dağılgan Stadyumu’ndakarşı karşıya gelecek Aksaray Belediyespor ve Serik Belediyespor’un maçınailginin yoğun olacağını ve müsabaka öncesi basın organizasyonu ile ilgilikişilerin kapılarda akreditasyon kontrolü yapacağını söyleyerek “Bilindiği gibi basın mensuplarınınkartları ve yelekleri 2019-2020 yeni sezonuna göre yenilendi ve basınmensuplarına dağıtıldı. Müsabakaya Akreditasyonları yapılmış basınmensuplarının mutlaka giriş kartları ve yelekleriyle stada gelmelerigerekmektedir” diye konuştu. 

Reklam

 

Akreditasyonları olmayanların ya da geçtiğimizsezona ait kart ve yelekleri olanların stada giremeyeceğine de değinen Atalay“Tüm basın mensubu arkadaşlarımızın konunun hassasiyetine binaen kurallarauymalarını bekliyoruz” şeklinde konuştu. Haber:Armağan ŞEN – Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon