Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Eşi Tarafından Uyuşturucu Taşımacılığı Yaptırıldı

ReklamReklamReklam

Reklam

Eşi Tarafından Uyuşturucu Taşımacılığı Yaptırıldı
ReklamReklamReklam
  • 27.03.2019 / 17:55
  • 3309 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


2 yıl önce kaçarak evlendiği eşi tarafından uyuşturucu taşımacılığı yaparak hayatını zindana çeviren 20 yaşındaki S.Ö. Gerçek Haber Gazetesi ve Ajans AHA haber servisine konuştu.
2017 Yılının Ocak Ayında Çapan Özkaraca (26) ile kaçarak evlenen S.Ö. (20) 2 yıllık evliliğinde yaşadığı dramı tüm gerçekliği ile haber servisimize konuştu. 1 Mart tarihinde eşinin saldırısından kaçarak ailesinin yanına sığınan S.Ö. isimli genç kadın eşi tarafından zorla uyuşturucu taşımacılığı yaptırıldığını iddia etti. Uyuşturucu taşımacılığının yanı sıra zorla birkaç defa da uyuşturucu madde kullandırıldığını ifade eden S.Ö.; “Evimizde birçok defa uyuşturucu partisi düzenlenirdi” dedi.

Haber Servisimize Ulaştı

Bir genç kızın dramı haber servisimize ulaşması ile ortaya çıktı. Gerçek Haber Gazetesi ve Ajans AHA İmtiyaz Sahibi Armağan Şen’e ulaşan 1 çocuk annesi 20 yaşındaki S.Ö. 2 yıl süren evliliğinde yaşadığı dramı anlattı.
S.Ö. eşi Çapan Özkaraca ile 2017 yılı Mart ayında kaçarak evlendiğini ifade etti. S.Ö.; “Evliliğimimizn ilk aylarında eşim beni fazlaca kıskanıyordu. Kıskançlığı nedeniyle beni sürekli döverek bir kerede bacağımdan bıçakladı. Çocuğumun yanında bile beni dövdü. Eşim kapıyı kilitleyerek beni dövüyordu. Siniri geçtikten sonra ise ‘Seni ben kimseye yâr etmem. Sen çok güzelsin’ diyerek beni sevmeye çalışır, sonra tekrar ‘sen Çok Güzelsin’ diyerek döverdi. Ben çalışmaya başladım. Çalıştığım işyerini servis şoföründen babam yaşındaki adamdan kıskanarak o adam ile tartıştı” dedi.

“Madde Kullanır, Sonra Bana Saldırırdı”

Hayatının en kötü 2 yılını gazetemiz imtiyaz sahibi Armağan Şen’e anlatan S.Ö. gözyaşlarını tutamadı. S.Ö. konuşurken cümleler boğazında düğümlenirken yaşadığı travmayı şu sözlerle özetledi; “Eşim madde bağımlısıydı. Sürekli esrar, cam, hap gibi maddeler kullanırdı. Sürekli dayağına maruz kaldım. Dayakların sonrasında sürekli hakaret ve ölümle beni tehdit ediyordu. Bıçak ile boğazıma dayıyor “Seni öldürürüm” diyerek beni korkutuyordu. Evimizin duvarları benim için artık içinden çıkılmaz bir zindan gibi yaşatıyordu.”

“Evimizde Uyuşturucu Partisi Düzenleniyordu”

1 çocuğu ile baba evine sığınan S.Ö. “Evliliğimizde zaman zaman eşim arkadaşlarını toplayarak uyuşturucu partisi veriyordu. Onlarca erkek arkadaşı ile evimizde toplanarak uyuşturucu partisi veriyorlardı. Evimizde yaptığı uyuşturucu partisinde birçok arkadaşı bana sarkıntılık yaparlardı” dedi.

“Polisler, Bayanları Aramaz Diyerek…”

Uyuşturucu taşımacılığı yaptığını itiraf eden S.Ö. “Ankara’dan birçok defa uyuşturucu getiriyordum. Uyuşturucuyu bana verirler ve göğsüme saklamamı söylerlerdi. Ben de üzerimde saklardım. Giderken yanımda bir bayan daha olurdu. Göğsüme saklamamın sebebi ise polis kontorolünde polislerin erkek olmasından dolayı mahrem yerlere bakılmadığı için taşıyıp getirirdim” dedi.

“Hâlâ Tehdit Ediyor”

Eşi ile boşanmasının devam ettiğini ifade eden S.Ö.; “Eşim ailemin evini bildiği için sürekli burada gezerek beni tehdit ediyor. Beni öldürmek istiyor. Korkuyorum. Can güvenliğim yok. Sadece benim değil annemi, babamı da tehdit ediyor. Aileme bir şey yapacağından korkuyorum” ifadesine yer verdi. 

“Çağrıda Bulundu”

2 yıllık süren evliliğinde yaşamını zindana döndüğünü iddia eden S.Ö. genç kızlarada çağrıda bulunarak; “Ailelerinin sözlerinden çıkmasınlar. Bu durumda olan kadınlar polise müracaat etsinler. Hiçkimse için hayatınızı zindana çevirmeyin. Evlenecekleri erkekleri araştırsınlar” ifadesine yer verdi. 

Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon