Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Erken Kayıt Fırsatlarını Kaçırmayın
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 12.07.2019 / 05:23
  • 1640 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Çocukların gelişimine katkı sağlamak ve çalışan anneleredestek olmak amacıyla kurulan Anakucağı Anaokulu, çocuklara paylaşımcı ve güvenveren bir eğitimi amaçlıyor.

Çocukların güvenlik bir ortamda eğitim alarak yaşıtlarıylaeğlenme ve sosyalleşme imkânı yakalayacağını kaydeden Anakucağı Anaokulu KurucuMüdürü Neriman Özalp uyku odası, oyun odası, oyun bahçesi, çok amaçlı salon vegeniş bir bahçemiz bulunuyor. Deneme yanılma yoluyla öğrenme, çocuğun yemekyeme, katılma, paylaşma, dinlenme becerilerini geliştirme, hayal dünyalarınınözgürce gelişmesine ve kendilerini hayata hazırlamalarına yön vermelerineyardımcı olabilecek bir eğitim sistemimizde var” dedi.

“Yaz DönenKayıtlarımız da Yararlanın”

Anakucağı Anaokulu Kurucu Müdürü Neriman Özalp;“Çocuklarımızın eğitimi ve yaz dönem eğlenceleri için ebeveynlere büyük görevdüşmektedir. Çocuğunuzun eğlenerek öğrenmesine ne dersiniz? Sporaktivitelerine, haftalık bilimsel deneylere, el becerisi ve hayal dünyasınıgeliştiren etkinliklere, sosyal ve kültürel gezilere var mısınız? Çocuğunuzunfiziksel ve zihinsel gelişimi, ayakları yere sağlam basan birey olmanın ilkadımlarını atmak için herşey Anakucağı Anaokulu'nda çocuğunuz bizimle değilse,biz hep 1 kişi eksiğiz...Hepinizi,herkesi, bilgilendirme ve sohbet icinokulumuza bekliyoruz...” ifadesine ye verdi.

Uzman Kadro

Çocuklar kendileri için özel hazırlanan sınıflardaalanlarında uzman eğitimcilerimiz rehberliğinde çağdaş, hareket ve oyuntemelli, yaşlarının özelliklerine uygun eğitim aldıklarını ifade eden Özalp,“Modern donanımının yanı sıra uzman kadromuz ile çocuklara rahat ve mutlu birortamda hizmet veriyoruz. Son olarak kreş ve gündüz bakımevimiz için erkenkayıt fırsatlarından yararlanmanızı tavsiye ediyorum” şeklinde konuştu. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon