Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Duy Bu Sözleri Evren Dinçer

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Duy Bu Sözleri Evren Dinçer
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 11.07.2019 / 05:33
  • 1668 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


68 Aksaray Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takım oyuncuları paralarını alamadıkları için zor durumda iken, kamuoyu ve Aksaray Belediyesi’nin aklı fikri Aksaray Belediye Spor futbol takımında.
Geçtiğimiz sezon alacaklarını alamadıkları için adeta grev yapan futbolcuların ödemeleri yapılırken, paralarını alamadıkları halde hâlâ “Aksaray’ın adı kirlenmesin” diyerek ceplerinden harcadıkları paralar ile maçlara giden tekerlekli Basketbol takımı oyuncuları kendilerine gelecek destek bekliyor. Alın terlerinin karşılığını alamayan oyuncular adeta isyan etti. Aksaray Belediye Spor Futbol takımı 3’üncü lige çıktıklarında adeta Aksaray’ı yakarak sevinç gösteren Aksaraylılar ve Aksaray Belediyesi Tekerlekli Basketbol takımı 1’inci ligde mücadele etse de futbol takımı kadar rağbet görmediler. Başarılarının görülmediklerine ayrı bir yakınan tekerlekli sandelye basketbol takımı oyuncuları, takdir edilmesi gerekirken, takdir bir yana Aksaray Belediyesi  tarafından adeta cezalandırılıyor. Oyuncular maçlara gitmek için ceplerinde ki harçlıklardan harcarken, birçok oyuncu maddi şartlar nedeniyle icralık durumla karşı karşıya. 
68 Aksaray Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takım oyuncuları sosyal medyadan yaptıkları duyuruda; “Futbol Takımı, Hentbol Takımı gibi bazı siyasi rantların olmadığı insanların futbola daha yatkın olması medyanın futbolla ilgisi yöneticilerin her platformda sporun sadece futbol olduğu algısı malasef 68 Aksaray Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takımına gerekli ilgiyi azaltmış ve ötekileştirmiştir. Öylesine takımın başına atanmış basketbolla sporla alakası olmayan hayatında sporla ilişkisi olmayan bazı yöneticiler malasef takımı ötekileştirmiş takımla belediye arasındaki kordinasyonu sağlamamışlardır. Basiretsiz yöneticiler sadece görev adı altında zamanlarını kulüpte doldurarak görev süreleri bitince verdikleri onca sözü unutarak gitmişlerdir. Oyuncuları insan yerine koymayan verdiği sözleri yerine getirmeyen yöneticiler tarafından engelli sporcularımız ötekileştirilmiş ikinci plana atılmış geçiştirilmiş ücretleri ödenmemiştir” dediler.

Duy Bu Sözleri Evren Dinçer!!!

68 Aksaray Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takım oyuncuları sosyal medyadan yaptıkları duyuruda umutlarının olduğunun altını çizerken şu sözlere yer verdiler; “2019 Yılı Yerel Seçimlerinden sonra Aksaray Belediye Başkanı olarak seçilen Enver Dinçer Başkanımıza Aksaray Belediyesi Tekerlekli Basketbol Oyuncuları olarak yeni görevinde başarılar diliyoruz. Sosyal Belediyecilik ilkesi ile vatandaşının yanında olan gerek sosyal medyadan gerek yerel halktan desteği ilgiyi alakayı görmüş halkın başkanı halkla iç içe gördüğümüz Enver Dinçer başkanımızdan ricamız mağduriyetimizin giderilmesi talep etmekteyiz. Yeni sezona aylar kala hala çözüme kavuşamayan ücretler konusunda ve yeni sezona hazırlık planlamasında spora sporcuya önem veren klup yöneticilerini takıma atamak belediye ve takım arasındaki koordinasyonu sağlayabilecek basiretli görev adamlarını seçebiliceğine inanıyor ve Başkanımız Enver Dinçer’e Güveniyoruz.” Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon