Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Doktor, Doktoru Dövdü

ReklamReklamReklam

Reklam

Doktor, Doktoru Dövdü
ReklamReklamReklam
  • 30.04.2019 / 13:52
  • 2637 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Aksaray’da hakkında tutunak tutulan kadın doktoru savunan erkek doktor, Aile hekimi sorumlusu bir başka doktoru dövdü.
9 Nisan Tarihinde yayınladığımız “Aile Hekimi Hakkında Skandal İddia” başlıklı haberimizin ardından aile hekimi doktoru Kübranur Hüyüklü’ye Eskil ilçesi Toplum Sağlığı Merkezi sorumlusu Seyit Mehmet Altan tarafından tutunak tutuldu. İddialara göre Kübranur Hüyüklü isimli doktora tutanak tutulmasına kızan Eskil ilçesi Toplum Sağlığı Merkezi eski sorumlusu ve Eskil ilçesi Toplum Sağlığı Merkezinde görevli olmayan doktor Ersin Çelik duruma tepki göstererek doktor Seyit Mehmet Altan ile tartıştı.

“Sen Nasıl Tutanak Tutarsın”
Eskil ilçesi Toplum Sağlığı Merkezinde görevli aile hekimi doktor Kübranur Hüyüklü’ye tutunak tutan sorumlu doktor Seyit Mehmet Altan’a, eski sorumlu doktor Ersin Çelik sözlü saldırıda bulundu. Doktor Çelik, Doktor Altan’a “Sen nasıl bir doktorsun. Bu doktora nasıl tutanak tutarsın” sözleri ile saldırdı. Doktor Ersin Çelik, sorumlu doktor Seyit Mehmet Altan’a yumruk attı. Doktor Altan, Doktor Çelik’ten şikayetçi oldu.

Olay Yerine Çok Sayıda Polis Sevk Edildi
Eskil ilçesi Toplum Sağlığı Merkezinde yaşanan bu olayın ardından olay yerine çok sayıda polis sevk edildi. Polis ekipleri olay yerinde gerekli güvenlik önlemlerini aldı. Olayla ilgili tahkikat devam ediyor. 

9 Nisan’da Yaptığımız Haber
Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesinde yaptığımız haberde ise iddialara göre WhatsApp ihbar hattımıza gelen iddialarda Eskil ilçesi Toplum Sağlığı Merkezi doktorlarından Kübranur Hüyüklü hasta yakınlarını aile hekimliğinden kovalarken, ismini bilmedikleri ve yeni göreve başladığı iddia edilen hemşire ise hasta yakınlarına; “Canım ne zaman isterse o zaman sıra veririm” diyerek hasta ve hasta yakınını kovalamıştı.
Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon