Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Cumhur İttifakının Asenaları Görev Başında

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Cumhur İttifakının Asenaları Görev Başında
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 06.03.2019 / 14:01
  • 1071 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


31 Mart’ta gerçekleşecek olan Yerel Seçimler öncesinde Cumhur İttifakının kanadı MHP’nin kadın kolları seçim çalışmalarını sıkı tutarak adeta arı gibi çalışıyorlar.
Yerel seçim öncesinde siyasi partilerin en çalışkanları olarak dikkat çeken Aksaraylı Asenalar bu seçim öncesinde karar alarak ‘Çalmadık kapı bırakmayacağız, Sefer Alkan’ı başkan yapacağız’ sloganı ile çalışmalarını devam ettiriyorlar. TOKİ bölgesinde 2 gündür çalışmalarını sürdüren MHP Kadın Kolları, TOKİ’de çalışmalarını neredeyse bitirmek üzere. MHP Kadın Kollarının çalışma yaptıkları TOKİ Bölgesinde seçmenler ise “Kararımız Cumhur, Tercihimiz MHP’ diyerek Aksaray’da Cumhur İttifakının bir kanadı olan MHP’ye yoğun ilgi ve teveccüh gösteriliyor.
“Kararlıyız, Sefer Alkan’ı Başkan Yapacağız”
MHP Aksaray İl Kadın Kolları Başkanı Nermin Fidan ve beraberindeki Asenalar TOKİ bölgesinde süren çalışmaların sonuna gelindiğini ifade ederek; “MHP İl Kadın Kolları olarak her mahallemiz için ayrı ayrı çalışmalar yaparak mahalledeki vatandaşlarımıza Aksaray Belediye Başkan Adayımız Sefer Alkan’ın Aksaray’ımız için hazırladığı projeler konusunda bilgiler veriyoruz. Her seçimde olduğu gibi bu seçimde de vatandaşlarımızın oylarına talibiz. Çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor. Amacımız; Aksaray’ımızı birlikte el ele vererek Aksaray’ın hak ettiği hizmetleri ve değeri MHP ile alacağını anlatmak. Vatandaşlarımızın da düşünce ve önerilerini alarak adayımız Sefer Alkan’a iletiyoruz. Allah’ın izni ve vatandaşlarımızın oyları ile Sefer Alkan Aksaray Belediye Başkanımız olacak” dedi.
“Kararımız Cumhur, Tercihimiz MHP”
MHP’li Asenalara yoğun ilgi gösteren TOKİ bölgesinde bulunan vatandaşlar ise; “Kararımız Cumhur İttifakıdır. Oyumuz MHP’ye. Aksaray’a yakışır hizmeti MHP Adayı Sefer Alkan yapacaktır. Dar gelirli vatandaşlarımız için 300 metrekare arsa dağıtımı projesi birliktelik açısında önemli bir proje olduğunu düşünüyoruz. Yine MHP Adayı Sefer Alkan’ın projesinde yer alan AY Kart projesi de çok anlamlı ve yerinde bir proje. Merkezde ise yaşanan otopark sıkıntısına çözüm bulması özellikle yaz aylarında piknik alanlarının genişletilecek projesi ile MHP Adayı Sefer Alkan’ın Aksaray’a ayrı bir vizyon katacağına inanıyoruz. Kararımız Cumhur, Tercihimiz MHP” ifadelerine yer verdiler. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon