Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Çocukları Yine Yaptı Yapacağını, STK'lar Örnek Alın

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Çocukları Yine Yaptı Yapacağını, STK'lar Örnek Alın
ReklamReklam ReklamReklam
  • 18.10.2019 / 18:32
  • 2517 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Suriye'de güvenli bölge oluşturmak için Türk Ordusu tarafından yapılan Barış Pınarı Harekatına Aksaray'da en büyük destek yine tabiki çocuklardan geldi.


Reklam

 

Aksaray'da yaptığı birçok sosyal proje ile örnek olan Taptuk Emre Ortaokulu öğrencileri yine büyüklere en büyük dersi verdi. 
Aksaray Merkez'de bulunan Taptuk Emre Ortaokulu öğrencileri ve öğretmenlerinin ortak çalışması sonucu ayakta alkışlandı.

Milli Futbol takım başta olmak üzere diğer Milli takım dallarında bulunan sporcuların 'Asker Selamı' ile Mehmetçiğe destek olurken dünyaya da adeta tokat vurdular.

Reklam

 

Esnaflarda 'Asker Selamı' na devam ederek Mehmetçiğe 81 ilden 'Asker Selamı' ile moral vermeye devam ederken, Vatandaşlar ve esnaflar ise evlerine ve iş yerlerine astıkları Türk Bayrakları ile Barış Pınarı Harekatına tam destek verdiler.

Reklam

 

Aksaray Belediye Meclisi ve İl Genel Meclisi Olağan Üstü toplantılar düzenleyerek 'Asker Selamı' ve Türk Bayrakları ile Aksaray'dan selam gönderdiler Kahraman Mehmetçiğe.

Reklam

 

Siyasiler birlik, beraberlik mesajı ve Mehmetçiğe tam destek verirken, bölge üzerinden geçen Mehmetçiğe en canlı moral desteğini veren yine bölgede bulunan Türk Milleti elde bayraklar 'Asker Selamı' ile Kahraman Mehmetçiği selamlarken, o kınalı kuzular ise 'Düğüne Gidiyoruz' diyerek Dünyaya Türk'ün mesajını verirken, sosyal medyada ise en çok konuşulan ise bir Mehmetçiğin Tankı adeta havada sürdüğü görüntü olarak damga vurdu.

Reklam

 

Ordumuzun Barış Pınarı Harekatı sonucunda Emperyalist ABD ve uşakları dize gelerek Türkiye'den süre istedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan ise kendini bir halt oldum sana Emperyalist ABD Başkanı budala Trump ve piçleri olan YPG'ye 120 saat süre verdi.

Dünya ve Ülke gündeminde tüm bunlar yaşanırken, Aksaray Merkezde bulunan Taptuk Emre Ortaokulu öğrencileri ise Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına 1000 Lira yardımda bulundu.

Reklam

 

Mehmetçik Vakfından Teşekkür

Aksaray Taptuk Emre Ortaokulu öğrencileri Türk Silahlı Kuvvetleri Mehmetçik Vakfına 1000 Lira yardım sonucunda, Mehmetçik Vakfı tarafından Taptuk Emre Ortaokulu Müdürü Erol Şahin'e okul öğrencileri ve öğretmenleri adına teşekkür mektubu gönderdi.

Reklam

 

Rüzgara Göre Yön Değiştiren STK'lardan Hâlâ Ses Yok

İsrail'in, Filistin'e uygulamaların ardından iktidara şirin gözükmek için fırsat kaçırmadan rüzgara göre yön değiştiren Aksaray'da açıklamalar yapan, hatta yardım toplayan başta İHH, Müsiad, Ensar Vakfı gibi büyüklü küçüklü hatta çoğu Aksaray'da bile bulunmayan dernek, vakıf gibi Sivil Toplum Kuruluşlarının oluşturduğu sözde Aksaray STK Platformu, Türk Ordusunun Suriye bölgesinde güvenlik alan oluşturmak için yaptığı Barış Pınarı Harekatını 'Kınama' cesaretinde bulunan Filistin, Suudi Arabistan gibi sözüm ona devletler hakkında bir tek tepki açıklama yapmamaları akıllara birçok soru işaretini de beraberinde getirdi.

Reklam

 

Her defasında Filistin'e yardım gönderen ve Filistin'i savunurcasına açıklama yapan Aksaray STK Platformu'nun Filistin'in 'Kınama' iddialarına sessiz kalması birçok soru işaretini beraberinde getirirken, açıklama yapılıp yapılmayacağı ise merak konusu olurken, Filistin'e yardım kampanyası düzenleyen Rüzgara göre yön değiştiren STK Platformu üyeleri Barış Harekatı için ne gibi girişimde bulunacak merakla beklenen bir başka konu.

Reklam

 

Ajans AHA haber servisi olarak sözüm ona kendilerini Aksaray STK Platformu olarak tanıtan iktidara şirin gözükmek için değişik taklalar atarak, rüzgara göre yön değiştiren bu sözde platform Taptuk Emre Ortaokulu öğrencilerinden örnek almalarını bekliyoruz.  Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon