Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Çocuk İşçiliğine Son

ReklamReklamReklam

Reklam

Çocuk İşçiliğine Son
ReklamReklamReklam
  • 15.02.2019 / 15:31
  • 1884 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Aksaray Valisi Ali Mantı ‘Çocukluk Bizde Kalsın Çocuk İşçiliğine Son’ sloganı ile çocuk işçiliğini önleme amaçlı çocuk işçiliği potansiyeli olan çocuklarla sinemada buluştu. 
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanan ikinci 100 günlük icraat programında yer alan çocuk işçiliği ile mücadele kapsamında Aksaray Valiliği öncülüğünde Aksaray İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından kurum ve kuruluşlarının birlikteliğinde " çocukluk bizde kalsın" sloganıyla farkındalık projesi düzenlendi. 
Bu kapsamda İŞKUR ve Milli Eğitim İş birlikteliğinde ilimiz okullarında eğitim gören çocuk işçileri ve potansiyeli olan riski bölgelerde yaşayan öğrencilerin yer aldığı öğrenciler can dostlar isimli sinema filmini izlemek için bir araya geldi.
Dün saat 10:00 seansın da Nora City AVM'de bulunan sinema salonunda “Can Dostlar” isimli sinema filmini Aksaray Valisi Ali Mantı ve beraberindeki heyet çocuklarla birlikte izlediler. Aksaray Valisi Ali Mantı film öncesinde çocuklarla birlikte hatıra fotoğrafı da çektirdi. Haber: Armağan ŞEN – Çiğdem ŞENSES / Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon