Reklam
FLAŞ HABER
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Canlı Yayında Alkollü Araç Kullandı

Reklam Reklam

ReklamReklamReklam

Reklam

Canlı Yayında Alkollü Araç Kullandı
Reklam
  • 14.08.2019 / 12:19
  • 3455 KEZ OKUNDU

Bir bayan şahıs kendisine ait olduğu iddia edilen Facebook sosyal medya hesabından yaptığı canlı yayında alkollü araç kullandı.

Şoför mahallinde olduğu iddia edilen "Aysel Şeker" isimli Facebook Sosyal Medya kullanıcı sosyal medyada yanında bulunduğu bir bayan arkadaşı ile canlı yayında olan "Aysel Şeker" isimli Facebook Sosyal Medya kullanıcısı otomobil kullandığı esnada alkol aldı. Alkol alarak trafikte seyir halinde olan bayan sürücü bir de bu olayını çok iyi bir hareket gibi canlı yayında paylaşım yapması gerek sosyal medya kullanıcılarını, gerekse canlı yayını gören trafikte yer alan sürücülerin tepkisini topladı.
Dün saat 17:00-18:00 sularında yapılan canlı yayında bayan sürücü elinde alkol alarak araç sürmesi akıllarda soru işareti bıraktı.
Bu tür davranışların Emniyet yetkililerince gerekli cezai işlem uygulanması gerektiğini dile getiren vatandaşlar; "Kendi canını yok sayan bu hanımefendi, trafikteki diğer canları da yok saymaktadır. Emniyet güçlerinin bu konuda gerekli çalışma yaparak cezai işlem uygulamasını bekliyoruz" ifadelerine yer verdiler. Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon