Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

CHP'li Gençler Eğitim Aldı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

CHP'li Gençler Eğitim Aldı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 15.10.2019 / 19:06
  • 413 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray Gençlik Kolları üyeleri  Gençlik Akran ve Temel Siyaset eğitimialdılar.

Reklam

 

Cumhuriyet Halk Partisi Gençlik Kolları üyeleri geçtiğimizhafta sonu 2 gün boyunca eğitim aldılar. Aldıkları bu eğitimde Yoldaşlıkkültürü, Cumhuriyet Halk Partisi tarihi, Sosyal Demokrasi, Parti Tüzüğü veParti Programı CHP Parti okulundan gelen bir eğitmenle gençlere anlatıldı. Etkindinleme kuralları, vatandaş ile ilişkiler ve sosyal projelerin faydaları gibikonularında işlendiği bu dersler de Cumhuriyet Halk Partisi yönetimi yerel vegenelde iktidara gelmek için gençlerin enerjisini ve fikirlerini kullanmayıamaçlayarak gençlerini eğitimlerini hızla gerçekleştirmeyi hedefliyor.

Reklam

 

Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray İl Gençlik Kolları Başkanıİsmail Karaca yaptığı açıklamada şu konulara değindi: "Aksaray GençlikAkran Temel Siyaset eğitimimizi hafta sonu gerçekleştirdik. İktidara gidenyolun parti okulundan geçtiğini ve Parti Okulumuzdan aldığımız eğitimlerle dahabilimsel çalışmalar yapıp, halkımızla daha sıcak temaslar kuracağımızıöğrendik.  Yoldaşlık kültürümüzügeliştirmek, Parti tarihimizi öğrenmek, Tüzüğümüzü ve Parti Programımızıgençlerimize anlatmak üzere Parti Okulumuzdan gelip ders veren Çağlar AkayHocamıza çok teşekkür ediyorum.

Reklam

 

Eğitimimiz sırasında deneyim konuşuyor bölümündeKırşehir’den şehrimize gelerek bizlere deneyimlerini aktaran ve mütevazikişiliği ile gençlerin gönlünü fetheden Kırşehir Belediye Başkanımız SelehattinEkicioğlu'na çok teşekkür ediyorum. Eğitim boyunca bizleri hiç yalnızbırakmayan, bizlere maddi ve manevi destek veren İl Başkanımız Ramazan Koçak'açok teşekkür ediyorum. 

Reklam

 

Gençlik Akran Temel Siyaset eğitimimizigerçekleştirirken bizlere Annelerimizin yemeklerini özletmeyecek yemekler yapanve çok büyük manevi destek veren tüm kadın kollarımıza İl Kadın KollarıBaşkanımız Pelin Yıldırım nezlin de çok teşekkür ediyorum.

Reklam

 

İl Eğitim koordinatörümüz Ender Yavaş 'a ve EğitmenimizAhmet Altıntop'a vermiş oldukları emekler için çok teşekkür ediyorum. BizleriBeldesinde misafir eden ve kültürel mirasımız olan Kırkgöz ve Aziz Mercuriusyer altı şehirlerini gezdiren Saratlı Belediye Başkanımız Zeki Türker'i çokteşekkür ediyorum. Benim manevi mirasım akıl ve bilimdir diyen ÖnderimizMustafa Kemal Atatürk' ün izinde bilimsel yöntemlerle siyaset yapmak içinGençlik Akran ve Temel Siyaset eğitimlerimize tüm hızımızla devam edeceğiz. 

Reklam

 

Gençlerimizle birlikte iktidara koşar adımlarla gideceğiz. Siyasetçilerimizigençleştireceğiz ve iktidara en yakın sürede geleceğiz. Buna ana kademeyönetimimiz ve Gençlik Kolları yönetimimiz yürekten inanıyor.  Bizlere emanet edilen Cumhuriyetimize veülkemize sahip çıkmak en temel görevimizdir ve bu görev uğrunda seve sevecanımızı bile veririz. Bu emanete siyasetle ve siyaseti gençleştirerek sahipçıkacağız." ifadelerine yer verdi. Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon