Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

CHP Gençlik Kollarından Kaşlı’ya Aynı Sertlikte Yanıt

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

CHP Gençlik Kollarından Kaşlı’ya Aynı Sertlikte Yanıt
ReklamReklam ReklamReklam
  • 24.01.2020 / 20:30
  • 1058 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Parti Binasında basın mensupları ile biraraya geldiği toplantı sonrası soruları yanıtlarken bir soru üzerine CHP hakkında; “Atatürk Çizgisinden uzaklaştı. Teröristler ile kol kola” şeklinde söylemde bulunan MHP Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı’nın sözlerine CHP Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaca tarafından “Açık Mektup” başlığı ile yanıt geldi.


CHP Gençlik Kolları Başkanı İsmail Karaca’nın Ramazan Kaşlı ve MHP yi sert sözlerle eleştirdiği mektubunda şu açıklama yer aldı: “Ramazan Kaşlı'ya açık mektup: Aksaray Milletvekili Ramazan Kaşlı geçtiğimiz günlerde yaptığı bir basın toplantısında Genel başkanımız üzerinden Cumhuriyet Halk Partisi'ni eleştirerek bizleri Atatürk çizgisinden çıkmakla, teröristler ile kol kola olmakla eleştirdi ve Genel başkanımızın Fettullahçı terör örgütüne destek veren Milletvekilleri var söylemine karşı cevap istedi. Bizde cevap verelim.
Sayın vekilim sırasıyla başlayalım, birincisi Cumhuriyet Halk Partisi her zaman Atatürk'ün çizgisinde ve gösterdiği hedeflere varmayı amaçlayan bir yoldadır. Cumhuriyet Halk Partisi Mustafa Kemal Atatürk'e ve İsmet İnönü'ye "iki ayyaş" diyen ve Atatürk'ün izlerini silme gayretinde olan bir siyasi oluşumla ittifak içerisinde değildir. Cumhuriyet Halk Partisi Parlamenter Sistemi yıkanların yanında hiç bulunmamıştır. Cumhuriyet Halk Partisi Çağdaş,Demokratik, Laik Türkiye'yi hedefleyen koca bir çınardır.


İkincisi, Cumhuriyet Halk Partisi'ni terörle ve terörizmle suçlamak sizin haddinize değildir. Önce siz İstanbul seçimleri sırasında Terörist başı Öcalan'nın mektubu okunduktan sonra bu mektuba göre tarafsız kalma çağrısına destek veren Genel başkanınız Devlet Bahçeli ile hesaplaşın. İstanbul seçimleri sırasında "Kürdistan Mebusları" ifadesini kullanan ittifak ortağınız Binali Yıldırım ile hesaplaşın. TRT'ye Osman Öcalan'ı çıkaran kişilerle hesaplaşın. Bu hesaplaşmaları yaptığınızda kimler terör grupları ile bir arada onuda görmüş olursunuz.


Üçüncüsü, Bylock kullanan ve Fettullahçı Terör örgütüne destek veren Milletvekilleri meselesi. Siz bu Milletvekillerini göremiyorsunuz veya görmemeye gayret ediyorsunuz ama biz size bunları gösterelim. Fettullahçı milletvekilleri; meclis kürsüsünde "Bu Fettullah Başınıza bela olacak" diyen ve geçtiğimiz günlerde ölüm yıl dönümünde saygıyla andığımız Kamer Genç'in üzerine yürüyen Milletvekilleridir. Fettullahçı Milletvekilleri Türkçe Olimpiyatlarında ağlayan ve "Hocam geri gel." diyen Milletvekilleridir. Fettullahçı Milletvekilleri Pensilivanya'ya gidip o vatan hainin dizinin dibinde oturanlardır. Asıl Fettullahçıların başı "Bitsin bu hasret" diyendir. Sizlerde bu kişilere oy isteyen ve bu kişilerle ittifak kuranlarsınız.
Şimdi kimler kimlerle birlikte, kimler terör örgütleri ile kirli ittifaklarda ve kimler Atatürk'ün çizgisinde tekrar düşünün derim.” Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon