Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bizleri Susturamayacaklar

ReklamReklamReklam

Reklam

Bizleri Susturamayacaklar
ReklamReklamReklam
  • 06.06.2019 / 19:43
  • 1281 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Yaklaşık 8 aydır Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi'ne karşı tehdit ve hakaretlerin ardı arkası kesilmiyor.

Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi yönetimine, emekçilerine artan tehdit ve hakaret suçuna dün bir yenisi daha eklendi.
Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Çiğdem Şenses'e sosyal medya üzerinden U. Ü. İsimli şahıs tarafından tehdit edildi ve hakarete maruz kaldı.
U.Ü. İsimli şahıs gerek Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesini gerekse Yazı işleri müdürümüz Çiğdem Şenses'i hedef alan hakaret ve tehditler savurdu.
Konu yargıya intikal ettirilirken Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi yönetimi olarak konunun takipçisi olacağımızı belirtmek istiyoruz. 
Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi yönetimi tarafından yapılan açıklamada şu sert ifadelere yer verildi; "Halkın haber alma özgürlüğünü kısıtlamaya çalışan her kim olursa olsun yargıda her zaman hakkımızı arayacağız. 
Yazı işleri müdürümüz Çiğdem Şenses hanımefendinin şahsına ve gazetemize yapılan çirkin tehdit ve hakaret SALDIRILARI KINIYORUZ. 

Bundan sonra da hiçbir tehdit, hakaret, fiili yada sözlü saldırılara karşı asla sessiz kalmayacağımızı kamuoyuna bildiririz.

Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi olarak Aksaray’da basın camiasına ÖZGÜR, ÇAĞDAŞ, KORKUSUZ bir ses getirdik. Bizler yolumuzu haklıdan, mağdurdan yana TARAF olarak seçtik.

Bizler haksızı, zanlı ya da şüpheliyi SANSÜRSÜZ şekilde BASIN KANUNUN 21. MADDESİ ve ANAYASA'nın 28. MADDELERİNİ örnek alarak yolumuza çıkan tüm engelleme, sözlü ya da fiziki saldırı, hakaret, tehdit vari her türlü eyleme karşı bugüne kadar SESSİZ KALMADIK. SESSİZ KALMAYACAĞIZ. 

Bizler "Gelen Ağam, Giden Paşam" düsdurunda değil, Haksız gördüğümüz her konuda AYKIRI olacağız. 

TÜRKİYE CUMHURİYETİ ANAYASAL DÜZENDE YASAL ÇERÇEVEDE her zaman hakkımızı arayacağız.

Yine YASAL ÇERÇEVEDE Halkın haber alma özgürlüğünde gece gündüz mesai saati gözetmeksizin çalışmalarımızı daha kararlı, daha inançlı şekilde sürdüreceğimizi, 3-5 çaresiz meczuplara fırsat vermeyeceğimizi, bizim yolumuza engel olacak olan her kim olursa olsun bunun karşılığını TÜRK ADALETİNDE alacağını bildirmek isteriz.

Halkın ÖZGÜRCE HABER ALMA yetkisini AJANS AHA ve GERÇEK HABER GAZETESİ olduğu sürece hiçbir kimsenin engelleme gücünün yetmeyeceğini bir kez daha yenilemek hasıl olmuştur.

Tekrar Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesine ve Yazı İşleri Müdürümüz Çiğdem Şenses Hanımefendiye yapılan tehdit ve hakareti kınıyor ve bu durumu kabul etmiyoruz.

Konu yargıya taşındığı ve bu konunun sonuna kadar takipçisi olacağımızı belirtirken bu çirkin ve kabul edilemez Tehdit ve Hakaretleri kınıyoruz. Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi Yönetimi"

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon