Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Bakü’de Aksaray Konuşuldu

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Bakü’de Aksaray Konuşuldu
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 17.10.2019 / 17:01
  • 584 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

AksarayTicaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası BaşkanıCüneyt Göktaş, Azerbaycan’ın Başkenti Bakü’de düzenlenen ve altı ülkenin işinsanlarının katıldığı Türk Dili Konuşan Ülkeler İş Forumu’na katıldı.

Reklam

 

CumhurbaşkanıRecep Tayyip Erdoğan’ın himayelerinde,Türkiye Odalar veBorsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nun iş birliğinde,Azerbaycan’daki iş imkânlarını içeren bir bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.Türkiye’nin Bakü Büyükelçisi Erkan Özral ve Ticaret Müşaviri Ahmet Atakeröncülüğündeki toplantıda karşılıklı ticaretin artırılmasına dönük imkânlar dilegetirildi.

Reklam

 

Daha sonra TürkiyeOdalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu veberaberindeki oda/borsa başkanlarından oluşan heyet, resmi ziyaretlerdebulunmak üzere Bakü'ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı karşıladı.

Reklam

 

AksarayTicaret Borsası Başkanı Hamit Özkök ve Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası BaşkanıCüneyt Göktaş, Türk Dili Konuşan Ülkeler İşbirliği Konseyi’nin 7. Zirvesinedeniyle Bakü’ye gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile bir müddetsohbet ederek Aksaray için istişarelerde bulundu.

Haber: Armağan ŞEN –Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon