Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Atatürk Bayraklarını Kaldıran Başkanın Haberini İstismarcı Eski Gazeteci Yayınladı

ReklamReklamReklam

Reklam

Atatürk Bayraklarını Kaldıran Başkanın Haberini İstismarcı Eski Gazeteci Yayınladı
ReklamReklamReklam
  • 19.04.2019 / 10:03
  • 1430 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Geçtiğimiz günlerde Aksaray Merkez Taşpınar Belde Belediye Başkanı Seçilen AKP'li Metin Dağ'ın Atatürk bayraklarını kaldırması gündeme bomba gibi düşmüştü. 
Aksaray kamuoyuna haberi Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi duyurmuş, CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak olaya karşı tepki göstererek yazılı açıklamada bulunarak Taşpınar Belediye Başkanı AKP'li Metin Dağ'ın bu davranışı şiddetle kınamıştı. 

AKP’li Başkanın Açıklamasını İstismarcı Eski Gazeteci Yayınladı 

AKP’li Taşpınar Belediye Başkanı Metin Dağ ise haberle ilgili açıklama da bulunmuş. 
AKP’li Belediye Başkanı Dağ' ın açıklamasını ise hiçbir vasfı bulunmayan ve kendini gazeteci sanan ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDAN 3 YIL 4 AY HAPİS CEZASI alan Hasan Bölükbaş yayınladı.

KINIYORUZ...
Ajans AHA ve Gerçek Haber Gazetesi yönetimi olarak hiçbir vasfı olmayan kendine gazetecilik süsü veren ve kendini gazeteci zanneden ÇOCUĞA CİNSEL İSTİSMARDA bulunan Hasan Bölükbaş denilen zavallının kendisini ONURLU, ŞEREFLİ ve KAMUOYU hizmet veren bir meslek olan GAZETECİLİK mesleğini kendi emel ve çıkarları doğrultusunda kullanmasını kınıyoruz. 
Yine AKP’li Taşpınar Belediye Başkanı Metin Dağ'ın da CİNSEL İSTİSMARDAN Hüküm giyen kendini gazeteci zanneden şahsa haber yayınlatmasını ŞİDDETLE KINIYORUZ. ÖZEL HABER: Armağan ŞEN - Ajans AHA - Gerçek Haber Gazetesi 

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon