Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Allah Belanı Versin Senin Gibi Annenin

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Allah Belanı Versin Senin Gibi Annenin
ReklamReklam ReklamReklam
  • 08.02.2020 / 01:08
  • 1177 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Sosyal Medyanın gün geçtikçe arttığı günümüzde birçok ebeveyn ise bir tıklama uğruna sosyal medyada 'Çocuk İstismarına' girecek kadar aşağılık olabiliyor.Son zamanlarda hit haline gelen ve bir tıklanma ya da beğenilme uğruna saçma sapan videolar çekilip atılırken, bazı ebeveynler ise çocuklarının videolarını çekerek takipçileri etkilemeye çalışıyor.

 
Son zamanların vazgeçilmez sosyal medya haline gelen ve adeta fenomen olmak için her türlü kılığa giren birçok insanın video çekip yüklediği sosyal medya platformunda bir kullanıcının 4-5 yaşlarında bir kız çocuğunun küfürlü bir video paylaşması ise birçok takipçi tarafından tepki ile karşılandı.Sosyal Medya platformda Tiktok'ta 'Bestehilal' kullanıcı tarafından 4-5 yaşlarında bir kız çocuğunun küfür içeren videosu paylaşımı ise 134 Bin 100 izleme, Bin 904 beğeni, 101 yorum ve Bin 102 paylaşım yapılan videonun ise 1 hafta önce paylaşıldığı ortaya çıktı.

Çocuk İstismarı'nın yapıldığı videoyu gören duyarlı yurttaşlar ise savcılıkları göreve davet ettiler.


Özel Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon