Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

Ajans AHA Yazdı Kültürpark Çark Etti

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

Ajans AHA Yazdı Kültürpark Çark Etti
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 12.07.2019 / 04:37
  • 1313 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur


Ajans AHA tarafından 2 Temmuz tarihinde yayınladığımız “KültürparkGölet Mikrop Saçıyor” başlıklı haberimizin ardından Kültürpark yönetimi çarketti.

Binlerce vatandaşın akşamları dinlenme mekanı olarak tercih edilenKültürpark içerisinde bulunan gölet adeta mikrop saçıyor. Günlük binlercekişiye ev sahipliği yapan Kültürpark’taskandallar zincirine bir yenisi dahaeklendi. Daha önce esnafların kiraücretinden yakındığı Kültürpark’ta kiranedeniyle bu yıl açılmayan ve boş duranGölet’in hali içler acısı. Birçokduyarlı vatandaşlar tarafından Ajans AHAWhatsApp İhbar Hattına ihbardabulunurken, vatandaşlar; “Kültürpark yönetimininhalkın sağlığı konusundaGölet’te gereken temizliğin yapılması gerektiğini”ifade ettiler.

Çevre İl Müdürlüğü’nüGöreve Davet Ettiler

Kültürpark içerisinde bulunan Gölet suyunun adetapislikyuvasına dönmesi vatandaşların da tepkisini çekiyor. Kira fiyatının yüksekolmasındandolayı bu yıl henüz hizmete açılamayan Gölet Cafe olarak da bilenenveKültürpark içerisinde bulunan Gölet suyunun adeta pislik yuvasına dönmesihemdoğaya zarar verirken, orada geçen vatandaşlarında sağlığınınetkilenebileceğiiddia ediliyor. Kültürpark yönetiminin bu konuda gerekliçalışmayıhızlandırılmasını isteyen vatandaşlar; “Bizler ailelerimiz ilebirlikte burayagelirken, Gölet Cafe’nin hizmete açılmamasından dolayı KültürPark yönetimi bukonuda bir çalışma yapmamaktadır. Bizlerin ve doğanındöngüsünü hiçe sayan, buçirkin görüntüye sebep olan Kültürpark yönetimini veÇevre İl Müdürlüğünü görevedavet ediyoruz. İnsan sağlığı ve doğanın görünümübu kadar ucuz olmamalı”dediler.

Çark Ettiler!!!

WhatsApp İhbar hattımıza ulaşan vatandaşlar tarafındnaçekilen fotoğraflar neticesinde konuyu haber yapan Gazeteci Armağan Şen’inhaberinin ardından Kültürpark yönetimi çark ederek, kirli olan Göletin sularınıboşaltarak, gölet içerisinde temizleme yaptı. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA


Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon