Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

ATSO Öğrencileri Unutmadı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

ATSO Öğrencileri Unutmadı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 26.09.2019 / 02:30
  • 601 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray Ticaret ve Sanayi Odası, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği tarafından sağlanan kışlık mont yardımlarını öğrencilere ulaştırdı. 

Reklam

 
İl genelinde 800 öğrenciye yapılan mont desteğinin öğrencilere sağlandığını dile getiren ATSO Başkanı Cüneyt Göktaş, yaptığı açıklama da; “Türkiye Odalar ve Borsalar Birliğimizin her yıl öğrencilerimize yönelik olarak uyguladığı eğitim yardımlarını bu yıl kışlık mont olarak uygulayarak, ilimizdeki öğrencilere yönetim kurulumuzla birlikte ulaştırdık. 

Reklam

 
Eğitime her alanda verdiğimiz desteği öğrencilerimizle paylaşarak onların mutluluğuna ortak olduk. Bizler Aksaray’ın ve ülkemizin daha iyi imkân ve koşullarda eğitim almalarını sağlamak adına çalışmalar yapıyoruz. Bu yılda Yönetim Kurulumuzda ki arkadaşlarımızla birlikte hareket ederek öğrencilerimizin sevincine ortak oluyoruz. 

Reklam

 
TOBB Aksaray İlkokulunda dağıtımını gerçekleştirdiğimiz yardımın hayırlara vesile olmasını diliyoruz” dedi.  Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon