Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

68 Aksaray Belediyespor’a Geçmiş Olsun

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

68 Aksaray Belediyespor’a Geçmiş Olsun
ReklamReklam ReklamReklam
  • 20.01.2020 / 19:12
  • 671 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

TFF 3. Lig 1. Grupta Mücadele eden temsilcimiz 68 Aksaray Belediyespor Pazar günü Serik Belediyespor ile deplesmanda yaptığı mücadele sonrasında çıkan olaylar nedeniyle CHP teşkilatı geçmiş olsun mesajı yayınladı.


CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak ve CHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı Esen Uz Sökmen’in ortak yaptığı açıklamada; Sporun sevgi, barış ve kardeşlik anlamında sürüdürülmesi gerektiğini ifade ederek temsilcimiz Aksarayspor camiasına yapılan çirkin saldırıyı kınadıklarını ifade ettiler.


CHP Aksaray İl Başkanı Ramazan Koçak ve CHP Aksaray Merkez İlçe Başkanı Esen Uz Sökmen açıklamada şu sözlere yer verdiler; “Bizler biliyoruz ki, spor; sevgi, barış ve kardeşlik demektir. Aynı zamanda iki farklı rakibin, tüm farklı renklerin her zaman birbirine saygı duyması demektir.
Sporun birleştirici, bütünleştirici ve bağlayıcı gücü, ülkemizde her zaman bütün takımların ve taraftarlarının ortak paydası olmalıdır. 


Cumhuriyet Halk Partisi Aksaray Merkez İlçe Başkanlığı olarak, bugün Antalya Serik deplasmanında mücadele eden 68 Aksaray Belediyespor'umuza yapılan çirkin saldırıyı bu bağlamda şiddetle kınıyor, takımımıza ve hemşehrilerimize geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz. Her zaman yanınızdayız.” Haber: Armağan ŞEN - Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon