Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

6 Yaşındaki Çocuğa İstismar İddiası

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

6 Yaşındaki Çocuğa İstismar İddiası
ReklamReklam ReklamReklam
  • 14.02.2020 / 13:02
  • 2457 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde taksi şoförlüğü yapan 51 yaşındaki bir şahıs 6 yaşındaki çocuğa istismarda bulunduğu sırada çocuğun annesi tarafından yakalandı.


Gün geçmiyor ki; bir taciz, istismar, tecavüz haberi ile karşılaşmayalım. Gözü dönmüş sapık ruhlu aşağılık yaratıklar bazen bir çocuğa istismarda bulunurken, bazen bir kadına taciz ya da tecavüz ediyor. Aşağılık ve alçakça duygular içerisinde bazen de hayvanlara tecavüz edildiği haberleri ülke gündeminde yer alırken, gözü dönmüş aşağılık birinin ise hedefinde henüz 6 yaşındaki bir kız çocuğu oldu.


Olay; hafta içi Aksaray’ın Ortaköy ilçesinde meydana geldi. İddialara göre Okul servisliği yapan taksi sürücüsü 51 yaşındaki Necati Şentürk isimli şahıs sürekli okula servis olarak götürdüğü 6 yaşındaki kız çocuğa istismarda bulunduğu sırada kız çocuğunun annesi durumu gördü. 


Olayı gören mağdur çocuğun annesi hemen polise bilgi verdi. Polis ekiplerince gözaltına alınan taksi şoförü Necati Şentürk’ün burada alınan ifadesinin ardından adliyeye sevk edildi. 
Adliyeye çıkarılan şahıs tutuklu yargılanmak üzere cezaevine gönderilirken, olayla ilgili tahkikat devam ediyor. Özel Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon