Reklam
Reklam
AJANS AHA AJANS AHA AJANS AHA

5 Zehir Taciri Tutuklandı

Reklam Reklam

ReklamReklam

Reklam

5 Zehir Taciri Tutuklandı
ReklamReklam Reklam Reklam

ReklamReklam
  • 15.11.2019 / 18:54
  • 840 KEZ OKUNDU
  • Sesli Dinle Dur

Narkotik Ekiplerinde Hedef Belirlendi

Aksaray'da "ZEHİR TACİRİ KALMAYACAK"

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele ŞubeMüdürlüğü ekipleri zehir tacileri şafak operasyonu düzenledi.

Reklam

 

Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü ne bağlı Narkotik Suçlarla Mücadele ŞubeMüdürlüğü ekipleri zehir tacirlerine adeta savaş açtı. Yaptıkları başarılıçalışmalar ve operasyonlar ile zehir tacirlerine nefes aldırmayan Narkotik Şubeekipleri Aksaray’da madde satışını sıfır noktaya getirmek ve bağımlılıksayısını sıfıra düşürmeyi hedefliyor.

Reklam

 


Hemen hemen her gece bir baskın yapan Narkotik polisleri,özellikle torbacı olarak tabir edilen sokak satıcılarını ise izleme ve takipyöntemi ile adeta tepelerine iniyor.

Reklam

 

Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüzce torbacı tabiredilen sokak satıcılarına yönelik yapılmakta olan  planlı çalışma çerçevesinde, yapılan teknikve fiziksel takipler sonucunda toplam 14 şahsın evine eş zamanlı düzenlenenoperasyon sonucunda 14 şahsın tamamı yakalandı.

Reklam

 

Yakalanan şahısların evlerinde yapılan aramalarda çeşitlimiktarlarda uyuşturucu madde ele geçirildi. Yakalanan 14 şahıs ifadesi alınmaküzere Aksaray İl Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünegötürüldü. Burada ifadeleri alınan 14 şahıstan 9’u serbest kalırken, 5 şahısise adliyeye sevk edildi. Adliyeye sevk edilen Bektaş K(27), Uğur Can D (21),Mekan Ç. (26), Burak İ. (22) ve Murat M. (19) isimli şahıslar çıkarıldıklarımahkemece tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla ilgili tahkikat devamediyor. Haber: Armağan ŞEN – Ajans AHA

Reklam

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Evde Pişirdim Aksaray Ev Yemekleri Ev Yemekleri Aksaray Ev Yemekleri Aksaray Yemek flf motor enerji bilişim ltd. şti. sınırsız enerji web sayfası ozon cihazı sanitasyon